WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

miejskie WAKACJE W SIODLE

Atrakcje » JAZDA KONNA

woj. mazowieckie
Zielonka , 05-220
Wrzosowa 66

telefon: 501 369 619

www.stajniasmerfetka.wordpress.com

.
Cena: od 45zł do 300zł
wyślij wiadomość
Jazda konna miejskie WAKACJE W SIODLE 1 Jazda konna miejskie WAKACJE W SIODLE 2 Jazda konna miejskie WAKACJE W SIODLE 3 Jazda konna miejskie WAKACJE W SIODLE 4 Jazda konna miejskie WAKACJE W SIODLE 5 Jazda konna miejskie WAKACJE W SIODLE 6
Opis

Jeśli wasze dzieci bądź wnuczki zostały w domu na wakacje mamy okazję zaprosić je na miejsce wakacje w siodle! Jesteśmy kameralną stajnią w Zielonce pod Warszawą. Zapraszamy wszystie chętne dzieci na nasze końskie zajęcia.

Do wyboru hipoterapia i jazda konna. Dla dzieci młodszych gry i zabawy z koniem i na koniu. Do wspólnej zabawy zapraszamy także rodziców i opiekunów.

W jaki sposób?

Zapraszamy na tygodniowe turnusy - każde dziecko uczestniczy w zajęciach codziennie od poniedziałku do piątku o tej samej porze. Może to być pół godziny lub godzina. Uczy się oporządzać konie, jeździć ale także dbać jak o przyjaciela!

Zapraszmy dzieci od 4 roku życia. Natomiast jeśli rodzice mają mniejsze pociechy i także chciałaby spróbować swoich sił w starciu z koniem, zapraszamy pod opieką rodziców i zaprosimy ich do uczestniczenia w zajęciach.

Turnusy trwają 5 dni danego tygodnia. Nasza hipoterapeutka i konie są ubezpieczone, więc nic dzieciom nie grozi. Koniki są super spokojne i uwielbiają dzieci (oczywiście jeśli dziecku towarzyszą marchewki i jabłka).

Spraw frajdę swojemu dziecku, aby nie siedziało w domu całe wakacje.
Jazda konna to bardzo przyjemne przeżycie! Może zostanie hobby dla Twojego dziecka już do końca życia? Zdarzają się takie przypadki :)

Koszt jednego tygodnia:

zajęcia 30-minutowe - 200 zł
zajęcia 60-minutowe - 275zł

Uwaga! Za każdy wykupiony dodatkowo turnus jedna jazda (30 minut) gratis do wykorzystania od września do grudnia 2014 roku wartości 45 zł (zgodnie z cennikiem na stronie).


Przykłady:

kupno dwóch turnusów - jedna jazda gratis, zysk 45 zł!
kupno trzech turnusów - dwie jazdy gratis, zysk 90 zł!

Jedna osoba może wykupić dowolną ilość turnusów. Kupony gratisowe otrzymuje osoba wykupująca zajęcia do dowolnego zastosowania.

Ze względu na konia oraz możliwy czas jego pracy, dysponujemy maksymalnie 5 miejscami na każdy turnus.

Miejsce rezerwujemy po wpłacie.

Płatność gotówką lub po uzgodnieniu przelewem.

Zapraszmy wszystkie uśmiechnięte i chętne poznać nowe rzeczy dzieci!

Na terenie obiektu
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg