WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Domek letniskowy Siemiany nad Jeziorakiem

Noclegi » DOMKI LETNISKOWE

woj. warmińsko-mazurskie
Siemiany , 14-216
239

telefon: 601636110

.
Cena: od 30zł do 50zł
wyślij wiadomość
Domki letniskowe Domek letniskowy Siemiany nad Jeziorakiem 1 Domki letniskowe Domek letniskowy Siemiany nad Jeziorakiem 2 Domki letniskowe Domek letniskowy Siemiany nad Jeziorakiem 3 Domki letniskowe Domek letniskowy Siemiany nad Jeziorakiem 4 Domki letniskowe Domek letniskowy Siemiany nad Jeziorakiem 5 Domki letniskowe Domek letniskowy Siemiany nad Jeziorakiem 6
Rodzaje pokoi: inne

Miejsc noclegowych ogółem: 6

Opis

Mamy Państwu do zaoferowania atrakcyjny obiekt, będący częścią kompleksu składającego się z trzech połączonych domów wypoczynkowych, położony w malowniczej i spokojnej okolicy nieopodal jeziora. Do dyspozycji gości pełne wyposażenie. W miejscowości Siemiany oprócz spokoju i ciszy znaleźć można lokale z pysznym jadłem i alkoholem. Dla amatorów sportów wodnych oraz wędkowania pobliskie jezioro oferuje pełen wachlarz możliwości aktywnego wypoczynku a pobliskie lasy zapewnią Państwu odpoczynek od miejskiego zgiełku oraz łyk niezwykle świeżego powietrza.

Krótki opis okolic Siemian:
Pojezierze Iławskie pod względem przyrodniczym należy bez wątpienia do najciekawszych i najpiękniejszych regionów naszego kraju. Bogactwo tutejszej fauny i flory, ciekawa rzeźba terenu i bezmiar wód stanowią o dużej atrakcyjności tego miejsca.Wyjątkowa malowniczość terenu położonego w zachodniej części Warmii i Mazur, między Wisłą, Osą, Drwęcą i Pasłęką, niewątpliwy urok i dostępność komunikacyjna sprawiły, że Pojezierze Iławskie stało się miejscem wymarzonego wypoczynku dla wielu turystów odwiedzających te strony. Przybywający z zachodu, północy czy południa, w tych okolicach po raz pierwszy stykają się z urokami krainy tysiąca jezior. Tu właśnie wita turystów jedno z największych jezior Polski – Jeziorak. Tędy przepływa niezwykle urokliwa rzeka Drwęca. Tu biegnie znaczna część Kanału Ostródzko-Elbląskiego.

Obowiązkowym punktem na mapie którego nie można przegapić jest Jezioro Jasne - znajduje się na terenie rezerwatu przyrody Jasne w Parku Krajobrazowym Pojezierza Iławskiego. To bezodpływowe jezioro o niespotykanie czystej i przeźroczystej wodzie (światło dociera na głębokość 14-15 m) jest najchętniej odwiedzanym miejscem na terenie parku.

Numer konta bankowego 42 1160 2202 0000 0001 0996 5553

Na terenie obiektu
Grill
Grill
Parking
Parking
Wypoz_sprz_wod
Wypożycz. sprzętu wodnego
W okolicy
Bar
Bar
Grzyb
Grzyby
Kajaki
Kajaki
Plaza
Plaża
Szlaki_turystyczne
Szlaki turystyczne
Trasy_rowerowe
Trasy rowerowe
Wedkowanie
Wędkowanie
Wyposażenie pokoi
Czajnik
Czajnik
Lodowka
Lodówka
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Prad
Prąd
Natrysk
Prysznic
Radio
Radio
Tv
TV
Umywalka
Umywalka
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg