WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Kołobrzeski Festiwal Zdrowia

Atrakcje » INNE ATRAKCJE

woj. zachodniopomorskie
Kołobrzeg , 78-100
plaża przy Kamiennym Szańcu

.
Cena: bezpłatne
wyślij wiadomość
Inne atrakcje Kołobrzeski Festiwal Zdrowia 1 Inne atrakcje Kołobrzeski Festiwal Zdrowia 2 Inne atrakcje Kołobrzeski Festiwal Zdrowia 3 Inne atrakcje Kołobrzeski Festiwal Zdrowia 4
Cennik

ZA DARMO

Opis

Fundacja Kołobrzeg Polskie Centrum SPA i Centrum Obsługi Turystycznej w Kołobrzegu wraz z firmami partnerskimi zapraszają na Kołobrzeski Festiwal Zdrowia. Piknik jest częścią większej imprezy - Plażowej Akademii Siatkówki i Bezpieczeństwa organizowanej przez Bałtycką Krainę Aktywności i odbędzie się 16 sierpnia w godz. między 10:00 a 19:30 na kołobrzeskiej plaży przy Kamiennym Szańcu.

Wydarzenie ma cha¬rak¬ter spor¬towo – zdrowotno – rekreacyjny, jego zada¬niem jest popu¬la¬ry¬za¬cja różnych form aktywności fizycz¬nej, krzewienie prawidłowych nawyków żywieniowych, a także prezentacja piękna i bogactwa przyrodniczego regionu. Zaproszenie dedykowane jest dzieciom i dorosłym – wszystkim tym, którzy chcą się świetnie bawić jednocześnie zyskując mnóstwo cennych porad zdrowotnych.

Program Kołobrzeskiego Festiwalu Zdrowia jest obiecujący, a wszystkie atrakcje ZA DARMO. Na zainteresowanych czekają darmowe porady dietetyczne, dermatologiczne i kosmetyczne, zajęcia sportowe pod okiem trenerów, m. in. cross-training, golf, nordic walking, masaże, lody marchewkowe i koktajle. To jednak nie wszystko, organizatorzy przewidzieli wspaniałe nagrody dla uczestników, m. in. przejażdżki ekologicznymi pojazdami Summer Car, bilety do Muzeum 6d – Maszoperia, vouchery do kawiarni, restauracji, kręgielni i na basen, bilety na rejs statkiem czy lot widokowy nad Kołobrzegiem. Zwieńczeniem pikniku na plaży będzie koncert Thomasa Grotto, finalisty SZANSY NA SUKCES i półfinalisty X FACTOR oraz próba ustanowienia rekordu w tańcu łączącym aerobik z latynoskimi rytmami.

Inicjatywa jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie sportem i zdrowym stylem życia. Zgodnie z deklaracją organizatorów piknik ma się odbywać co roku. Szczegóły na stronie www.FestiwalZdrowiaKolobrzeg.pl

Miejscowości w regionie

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg