WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Pensjonat "Bobrowy Dwór"

Noclegi » PENSJONAT

woj. mazowieckie
Szelków , 06-220
Smrock-Dwór 16A

telefon: 29-72-76-215

www.bobrowydwor.pl

.
Cena: od 100zł do 180zł
wyślij wiadomość
Pensjonat Pensjonat "Bobrowy Dwór" 1
Rodzaje pokoi: 1-osobowe 2-osobowe 3-osobowe apartamenty

Miejsc noclegowych ogółem: 35

Opis

Pensjonat i Restauracja Bobrowy Dwór to atrakcyjny obiekt hotelowy w odrestaurowanym budynku ponad stu-letniego młyna wodnego położony w niedalekiej odległości od Makowa Mazowieckiego. Posiada 35 miejsc noclegowych w komfortowo wyposażonych, przestronnych pokojach i apartamentach. W podziemiach mieści się sala restauracja z kominkiem oraz tarasem zlokalizowanym bezpośrednio nad rzeką. Na terenie znajduje się również nowoczesna, przestronna sala bankietowo - konferencyjną z kompleksowym wyposażeniem. Obiekt jest monitorowany 24h, na terenie znajduje się dozorowany parking, również dla busów. W bezpośrednim sąsiedztwie Pensjonatu mieści się budynek zabytkowej, czynnej Małej Elektrowni Wodnej, która jednocześnie stanowi zaplecze dydaktyczne do prowadzonych Warsztatów edukacyjno - Ekologicznych.


Sala Weselna Pensjonatu „Bobrowy Dwór” to połączenie eleganckiego, ale i nowoczesnego, przestronnego wnętrza. Położona jest bezpośrednio nad rzeką na którą roztacza się malowniczy widok zarówno z wnętrza Sali, jak i z tarasu wypoczynkowego zlokalizowanego bezpośrednio nad rzeką. Sala jest klimatyzowana, posiada wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Restauracja oferuje wykwintne potrawy staropolskie z nowoczesnym akcentem, bogaty wybór alkoholi. Malownicze tereny wokół Sali i Pensjonatu stanowią idealne miejsca do aranżowania scenerii zdjęć ślubnych, również sąsiedztwo zabytkowej Małej Elektrowni Wodnej może stanowić atrakcyjne tło do ślubnej fotografii, oraz na długie romantyczne spacery. Przyjęcia weselne mogą uświetnione dodatkowymi atrakcjami o różnym charakterze, np. kulinarnymi w postaci stołów tematycznych, jak i o charakterze artystycznym np. występy muzyczne na żywo, i rozrywkowym takim jak pokazy tańca ognia prezentowane przez profesjonalnych tancerzy, lub widowiskowe pokazy sztucznych ogni na prywatnej plaży nad rzeką.

Pensjonat zlokalizowany jest 80 km od Warszawy, 20 km od Pułtuska, oraz 6 km od Makowa Mazowieckiego. Położony w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki, wśród rozległych terenów zielonych, stanowi malowniczy zakątek zarówno dla osób pragnących zrelaksować się korzystając z uroków natury, jak i dla miłośników spędzania czasu wolnego w formie aktywnej.

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Bufet
Bufet
Grill
Grill
Kajaki
Kajaki
Kawiarnia
Kawiarnia
Paintball
Paintball
Parking
Parking
Quady
Quady
Konferencje
Sale konferencyjne
Wedkowanie
Wędkowanie
Wypoz_rowerow
Wypożyczlnia rowerów
Wypoz_sprz_wod
Wypożycz. sprzętu wodnego
W okolicy
Grzyb
Grzyby
Jazda_konna
Jazda konna
Kajaki
Kajaki
Kino
Kino
Plaza
Plaża
Szlaki_turystyczne
Szlaki turystyczne
Trasy_rowerowe
Trasy rowerowe
Wyposażenie pokoi
Internet
Internet
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Prad
Prąd
Natrysk
Prysznic
Niepelnosprawny
Przyst. dla niepełn.
Radio
Radio
Tv
TV
Umywalka
Umywalka
Wanna
Wanna
Wc
WC
Organizujemy
Sylwester
Bale sylwestrowe
Bankiety
Bankiety
Dancing_dysko
Dancingi/dyskoteki
Imprezy_firmowe
Imprezy firmowe
Koncerty
Koncerty
Konferencje
Konferencje
Kulig
Kuligi
Ognisko
Ogniska
Splyw_kajak
Spływy kajakowe
Szkolenia
Szkolenia
Wesela
Wesela
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg