WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Szkołka żeglarska KŻ HORN KRAKÓW

Atrakcje » INNE ATRAKCJE

woj. małopolskie
Kraków , 30-733
Kozia 22

telefon: 126530508

www.kz.hornkrakow.pl

.
Cena: od 0zł do 150zł
wyślij wiadomość
Inne atrakcje Szkołka żeglarska KŻ HORN KRAKÓW 1 Inne atrakcje Szkołka żeglarska KŻ HORN KRAKÓW 2
Cennik

szczegóły na www.kz.hornkrakow.pl

Opis

Jednym z najważniejszych zadań, jakie stawia sobie nasz klub jest nauczanie żeglarstwa dzieci i młodzieży. Dlatego też prowadzimy regularne zajęcia dla dzieci w ramach Szkółki Żeglarskiej.
Dzieci uczą się tu podstaw żeglowania, taklowania łódki, bezpiecznego zachowania w wodzie i nad wodą. Pływają na jednoosobowych łódkach klasy Optimist. Szybko zaczynają brać udział w regatach, kiedy to w rywalizacji z innymi zawodnikami mogą sprawdzać swoje umiejętności żeglarskie.
Do Szkółki mogą zapisywać się dzieci w wieku od 6. roku życia.
Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu. W sezonie są to zajęcia praktyczne na wodzie pod opieką trenerów, a poza sezonem zajęcia teoretyczne i ogólnorozwojowe.
W czasie zajęć na wodzie dzieci zawsze są w kamizelkach asekuracyjnych. Powinny mieć ze sobą 2. komplet odzieży do przebrania na wypadek przemoczenia.
W okresie wakacji dzieci trenujące w ramach Szkółki Żeglarskiej mają możliwość uczestniczenia w letnich zgrupowaniach, a zimą – w zimowiskach sportowych.
Przed ostatecznym przystąpieniem do Szkółki zawsze odbywa się spotkanie trenera z dzieckiem oraz jego rodzicami.
Żeglarstwo to sport, który uczy odpowiedzialności za siebie i za innych, wspomaga rozwój samodzielności i umiejętności komunikacyjnych. To również sport niezwykle prestiżowy i widowiskowy.
Zapraszamy do naszej Szkółki Żeglarskiej wszystkie dzieci, które chcą żeglować i w ciekawy sposób spędzać aktywnie swój wolny czas.
Szczegółowe informacje o ofercie dla dzieci można uzyskać bezpośrednio w biurze klubu na przystani przy ul. Koziej 22, telefonicznie pod nr tel. 12 653 05 08, mailowo: biuro@hornkrakow.pl. Zachęcamy także do śledzenia bieżących informacji na stronie www.ukz.hornkrakow.pl. Dostępny jest również formularz zapisów on-line.

Na terenie obiektu
Bufet
Bufet
Internet
Internet
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Niepelnosprawny
Przyst. dla niepełn.
Punkt_widokowy
Punkt widokowy
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg