WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Hotel Twierdza

Noclegi » HOTEL

woj. małopolskie
Zielonki , 32-087
Do Fortu 8

telefon: (+4812)2850808   fax: (+4812)2850008

twierdza.com.pl

.
Cena: od 175zł do 300zł
wyślij wiadomość
Hotel Hotel Twierdza 1
Rodzaje pokoi: 1-osobowe 2-osobowe 3-osobowe apartamenty

Miejsc noclegowych ogółem: 51

Opis

Zapraszamy Państwa do zespołu hotelowo - rekreacyjnego "Twierdza" zlokalizowanego w otoczeniu zabudowań fortecznych z XIX w.

Rejon, w którym usytuowany został zespół hotelowo - rekreacyjny "Twierdza" stanowi doskonałe miejsce wypadowe do dalszych wędrówek po okolicy. Stąd można rozpocząć wędrówkę do Doliny Owczarskiej czy Doliny Korzkiewki, a nawet dalej - do Doliny Prądnika. Można także podążać szlakiem geologicznym - poznając różne ery w dziejach ziemi.

Zespół hotelowo-rekreacyjny "Twierdza" usytuowany jest na granicy trzech parków krajobrazowych, w zachodniej części parku krajobrazowego "Dolinki Krakowskie", ok. 1 km na północ od granic miasta Krakowa i 5 km od jego centrum.

W jego bezpośrednim otoczeniu można odnaleźć inne fragmenty fortyfikacji Twierdzy Kraków: fort Bibice, fort Węgrzce, Pękowice i Tonie.

Tędy przechodzi Szlak Kościuszkowski. W ramach zespołu hotelowo - rekreacyjnego "Twierdza" oddajemy do Państwa dyspozycji:

Hotel, luksusowo zaadaptowany we wnętrzach zabytkowego fortu obronnego nr 45, w którym proponujemy swoim gościom 51 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych, apartamentach i w studio,

Dom Biesiadny, znajdujący się w bezpośrednim otoczeniu hotelu, doskonale nadający się do organizacji wszelkiego rodzaju imprez (~ 160 osób).

Restauracja, mieszcząca się w dawnej austriackiej sali oficerskiej, w której obecnie organizowane są przyjęcia, rodzinne, bankiety firmowe itp. ,

Strzelnica, zlokalizowana w miejscu, w którym w przeszłości mieściły się stanowiska artyleryjskie, które po renowacji obiektu zostały zaadaptowane na tory strzeleckie.

Organizujemy również imprezy firmowe i integracyjne. Współpracujemy z profesjonalistami dlatego gwarantujemy pełną satysfakcję!

Zapraszamy również do kafeterii i Piano Bar, w których to odnajdą Państwo wyjątkowy nastrój, dzięki któremu każde spotkanie będzie miało niepowtarzalną oprawę.

Dodatkowo dysponujemy pełnym pakietem atrakcji :

PAINTBALL

Jest to sportowa rozrywka terenowa, rozgrywana pomiędzy uczestnikami wyposażonymi w profesjonalne karabinki (amunicja w postaci kulek z farbą).
Paintball to gra integrująca grupę, wyrabiająca refleks, kondycję psychiczną i fizyczną. Polecana zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Na czas zabawy zapewniamy odzież ochronną, marker, maskę.

Oferujemy liczne scenariusze zabaw: "Na wybicie", "O flagę", "z nielimitowaną ilością żyć", "Narożniki", "Na punkty", "VIP" i wiele innych!.

Dalczego warto zagrać właśnie u nas?

• Gra odbywa się w otoczeniu fortyfikacji poaustriackich co tworzy niesamowite, realistyczne wrażenie!

• Fort nr 45 -"Twierdza" znajduje się w Zielonkach, 5km od ścisłego centrum Krakowa (dobry dojazd samochodem lub komunikacją miejską).

• Na zamówienie - po zakończeniu gry - restauracja Hotelu Twierdza oferuje możliwość zorganizowania biesiady grillowej w promocyjnej cenie!

• Paintball w Twierdzy to idealny pomysł na rozrywkę ze znajomymi, wieczór kawalerski lub imprezę integracyjną!

• Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z paintballem, możesz liczyć na fachowy instruktaż i garść praktycznych porad.

• Polecamy rozgrywki również w porze nocnej!

Gry odbywają się w grupach min 8os. Możliwość dokupienia kulek w promocyjnych cenach i przedłużenia czasu gry (standardowy czas gry - 1h).

Gra w paintball to możliwość przeżycia przygody, duża dawka adrenaliny i jednocześnie doskonała zabawa.

ZJAZDY NA LINACH

Ogólnorozwojowa, bezpieczna forma rekreacji dla wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił we wspinaczce.
Oferujemy mozliwość zorganizowania dróg wspinaczkowych o różnej skali trudności. Pełne atestowane wyposażenie. Przy wszystkich punktach gdzie następuje przepięcie, osoby bawiące się są asekurowane przez naszych instruktorów posiadających odpowiednie umiejętności i przeszkolenie.

Te wszystkie elementy składają się na efektywne i interesujące spędzanie czasu oraz niezapomnianą zabawę z dreszczykiem emocji.

TYROLKA

Ekscytujący zjazd na linie, z prędkością zapierającą dech w piersiach, poprzedzony skokiem w przepaść, gdyż start Tyrolki zazwyczaj jest na znacznej wysokości.

MOSTY LINOWE

Komandoski, tybetański i jedno linowy: zabawa polega na przemieszczeniu się z jednej strony wąwozu/ urwiska na drugą, przy wykorzystaniu zawieszonych poprzecznie lin. Mosty mogą być również zawieszone pod kątem, tak, aby osoba wychodziła na poziom wyższy lub niższy.

QUADY
Pokonywanie przeszkód wjeżdżanie w trudno dostępne miejsca, doły z błotem i leśne trakty, a wszystko to w maszynach, które takie przeszkody potrafią pokonać.

Wyprawy na quadach
Mniejszym grupom osób oferujemy wyprawy quadami w teren, który może przynieść naprawdę wiele niespodzianek.
Kąpiele błotne to tylko mały dodatek do zabawy. Długość i charakter trasy dostosujemy w zależności do Państwa potrzeb.

Jazda quadem może dostarczyć wielu niesamowitych wrażeń ! Zachęcamy także do skorzystania ze szkolenia off-road.
Specjalnie przystosowany program pozwoli na poznanie technik poruszania się w trudnym terenie, jak również pozwoli na poznanie sprzętu od strony technicznej.

Ponadto dużą popularnością cieszy się:
- strzelanie z łuku,
- strzelanie z replik ASG
- rozbijanie namiotów na czas,
- szukanie min wykrywaczem,
- tor sprawnościowy z przeszkodami (pod ostrzałem),
- pojedynki strzeleckie.

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Grill
Grill
Kawiarnia
Kawiarnia
Paintball
Paintball
Parking
Parking
Quady
Quady
Konferencje
Sale konferencyjne
Wyposażenie pokoi
Internet
Internet
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Natrysk
Prysznic
Tv
TV
Umywalka
Umywalka
Wanna
Wanna
Wc
WC
Organizujemy
Sylwester
Bale sylwestrowe
Bankiety
Bankiety
Imprezy_firmowe
Imprezy firmowe
Konferencje
Konferencje
Ognisko
Ogniska
Szkolenia
Szkolenia
Wesela
Wesela
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg