WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

AgroFul

Noclegi » AGROTURYSTYKA

woj. małopolskie
Orawka , 34-480
31 A

telefon: 88 84 702 53

.
Cena: od 30zł do 30zł
wyślij wiadomość
Agroturystyka AgroFul 1 Agroturystyka AgroFul 2
Rodzaje pokoi: 3-osobowe 4-osobowe apartamenty

Miejsc noclegowych ogółem: 16

Cennik

Cennik -nocleg + calodzienne wyzywienie 60zl. dzieci od 4-8lat 50zl,dzieci od 9lat 60zl. pobyt od 7dni 3osob doroslych z wyzywieniem,5% znizki. Nocleg bez wyzywienia 30 zl od lozka .

Pokoje -

Apartament - 4 osobowy. mozliwosc dostawienia 2 materatzy sprezynowych. cena za nocleg przy 6 osobach przy 7 dniach pobytu 10% znizki. Przy 4 osobach doroslych przy pobyciu 7 dni 5% znizki.

Dzieci 0- 4 lat bezpłatnie

Nocleg 1 -dniowy 40 zl,nocleg 2-3 dniowy 35zl i

nocleg 4 -dniowy bez wyzywienia 30zl od lozka. -

Wynajęcie jednej kondygnacji do własnej dyspozycji , dwie duże łazienki.

4 sypialnie, pokoj stolowy, duza kuchnia..
.

Ceny do negocjacji przy dłuższych pobytach tzn. przy 7 dniach 15 osob 5% znizki. Przy 14 dniach 15 osob 10% znizki.Znizki nie obowiazuja w swieta Bozego Narodzienia, okresu noworocznego, okres ferii zimowych,okres wielkanocny i okres dlugich weekendow.

Wyżywienie:
Śniadanie
Obiado-kolacja

Potwierdzenie rezerwacji - zaliczna 30% ceny (wpłata na konto bankowe).

Doba rozpoczyna się o godz. 15:00, natomiast kończy o godz. 11:00.

Opis

Pragniemy zaoferować Państwu wypoczynek w rodzinnym domu położonym na górce nad Doliną, z dala od innych domów. Budynek w urokliwym zakątku. Zimą można zjeżdzać na sankach we własnym ogrodzie do uroczej doliny.

Dom otoczony jest dużym zadbanym ogrodem, który jest do dyspozycji naszych gości. Z naszego ogrodu można podziwiać widoki na Tatry, jezioro orawskie, Babią Górę.

W ogrodzie dostępne dla naszych gości są również: huśtawki dla dzieci, huśtawki dla dorosłych, piaskownica, stół do tenisa stołowego, koszykówka, bramka do piłki nożnej, babington, stół do gry w piłkarzyki. Dzieci mają więc dobre miejsce do zabawy, podczas gdy rodzice mogą odpocząć.
Do dyspozycji gości mamy też rowery do wypożyczenia. Jeden z rowerów przeznaczony jest dla matki z dzieckiem, tzn. ma siodełko dla dziecka. W świetlicy mamy duży stół bilardowy.

Jeśli ktoś chce stracić na wadze, do dyspozycji gości mamy 2 rowery magnetyczne.

Rodzice mogą spokojnie spędzać czas w ogrodzie, gdy dziecko śpi dzięki elektronicznej niani, która jest do dyspozycji gości.

Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg