WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Rejsy statkiem pasażerskim "Brzydkie Kaczątko" po morzu

Atrakcje » INNE ATRAKCJE

woj. pomorskie
Łeba , 84-360
Abrahama

telefon: 606479798

www.brzydkie-kaczatko.pl

.
Cena: od 15zł do 35zł
wyślij wiadomość
Inne atrakcje Rejsy statkiem pasażerskim "Brzydkie Kaczątko" po morzu 1 Inne atrakcje Rejsy statkiem pasażerskim "Brzydkie Kaczątko" po morzu 2 Inne atrakcje Rejsy statkiem pasażerskim "Brzydkie Kaczątko" po morzu 3
Opis

Pragniemy zaprosić Państwa do wspaniałej przygody, jaką jest podróż na pokładzie naszego statku "Brzydkie Kaczątko" po morzu, zaprojektowanego specjalnie z myślą o dzieciach.

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia, mnóstwo atrakcji, a także animacje podczas wybranych rejsów. Wycieczkom szkolnym oraz zagranicznym oferujemy w cenie przewodnika, który opowie o atrakcjach oraz historii Łeby.

Dla umilenia podróży, w czasie rejsu gwarantowana jest muzyka szantowa oraz wykwalifikowana i sympatyczna obsługa. Na pokładzie mogą Państwo dodatkowo zakupić napoje oraz drobne przekąski. W sezonie letnim, każde dziecko otrzyma od nas miłą niespodziankę na zakończenie rejsu.

Na życzenie organizujemy także rejsy czarterowe z muzyką na żywo i cateringiem. Nasz statek jest wyśmienitym miejscem na imprezy okolicznościowe, takie jak: urodziny, imprezy integracyjne itp.

* ilość miejsc: 79

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty od maja do września.

Kontakt: 606479798
www.brzydkie-kaczatko.pl

Miejscowości w regionie

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg