WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

FLAIR FANATIC Michał Strzelczyk - Pokazy Barmańskie

Atrakcje » INNE ATRAKCJE

woj. śląskie
Bytom , 41-907

telefon: 511702128

www.flairfanatic.pl

.
Cena: od 500zł do 1000zł
wyślij wiadomość
Inne atrakcje FLAIR FANATIC Michał Strzelczyk - Pokazy Barmańskie 1 Inne atrakcje FLAIR FANATIC Michał Strzelczyk - Pokazy Barmańskie 2 Inne atrakcje FLAIR FANATIC Michał Strzelczyk - Pokazy Barmańskie 3 Inne atrakcje FLAIR FANATIC Michał Strzelczyk - Pokazy Barmańskie 4 Inne atrakcje FLAIR FANATIC Michał Strzelczyk - Pokazy Barmańskie 5 Inne atrakcje FLAIR FANATIC Michał Strzelczyk - Pokazy Barmańskie 6
Opis

Firma Flair Fanatic zajmuje się pokazami barmańskimi oraz obsługą imprez wszelkiego rodzaju.Praca flair to niekonwencjonalne przyrządzanie koktajli w szalony i dynamiczny sposób.Mobilne bary z kompletnym wyposażeniem, gotowe do obsługi nawet kilkuset gości.
Doświadczeni barmani pracujący w spektakularny i innowacyjny sposób, już za barem demonstrują niesamowite triki. W czasie przygotowywania koktajli, podrzucają w efektowny sposób butelkami z alkoholowe, kubkami kostkami lodu, shakerami, goście wprawieni są w oszałamiający klimat. Z niecierpliwością czekają na punkt kulminacyjny jakim jest sam pokaz barmański.
FONTANNY - to HIT oraz najnowszy trend picia napoi w Polsce. Chcesz oczarować gości na swoim przyjęciu, zamów bar z świecącą fontanną. Mieniąca się różnymi kolorami fontanna nie tylko zintegruje zaproszonych, ale da dużo śmiechu i znakomitej zabawy.

Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg