WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Hotel Herman****

Noclegi » HOTEL

woj. mazowieckie
Płock , 09-400
Sienkiewicza, 30

telefon: 24 367 00 00   fax: 24 367 00 01

www.hotelherman.pl

.
Cena: od 190zł do 299zł
wyślij wiadomość
Hotel Hotel Herman**** 1 Hotel Hotel Herman**** 2 Hotel Hotel Herman**** 3 Hotel Hotel Herman**** 4 Hotel Hotel Herman**** 5 Hotel Hotel Herman**** 6
Rodzaje pokoi: 1-osobowe 2-osobowe 3-osobowe apartamenty

Miejsc noclegowych ogółem: 43

Opis

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne HOTEL HERMAN**** w Płocku to luksusowy obiekt utrzymany w stylu butikowym, mieszczący się w zabytkowej kamienicy, w samym centrum Płocka. Piękne wnętrza, komfortowe pokoje, przestrzenne sale konferencyjne, wyśmienita kuchnia, a nade wszystko miły i uczynny personel, to główne powody powrotów naszych Gości. Zapraszamy!

Hotel oferuje 20 pokoi na 43 miejsca noclegowe wyposażone w standardzie 4 gwiazdek, Restaurację Książęcą, Winiarnię, bardzo dużą powierzchnię użytkową za hotelem, ogród z placem zabaw dla dzieci oraz z parkingiem na 45 samochodów. Na terenie znajduje się również zadaszona altana, która pozwala na organizację imprez o dużej różnorodności.

W stylowych wnętrzach Restauracji Książęcej można spróbować autorskich dań przygotowanych przez Szefa Kuchni, Tomasza Wereszczyńskiego. Tworzona z pasją karta menu zadowoli świadomych i wymagających Klientów, a wyrafinowane smaki zaspokoją nawet najbardziej wymagające gusta. Stały element karty dań stanowi menu sezonowe, modyfikowane wraz ze zmieniającymi się porami roku. Do dyspozycji Gości została również oddana klimatyczna Winiarnia, oferująca bogatą kartę win oraz mini kartę specjalnych przekąsek i dodatków.

Nowoczesne Centrum Konferencyjne HOTELU HERMAN**** z 5 salami na łącznie 370 uczestników, zapewnia Gościom najwyższy standard obsługi. Każde z pomieszczeń wyposażone jest w klimatyzację, ekran, projektor multimedialny, nagłośnienie oraz WI-FI funkcjonujące w całym obiekcie. Zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dla organizatorów konferencji, Hotel oferuje atrakcyjne pakiety. Każde zapytanie rozpatrywane jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i możliwości Klienta.

HOTEL HERMAN**** od początku swojego funkcjonowania (2011 rok), otrzymał liczne wyróżnienia, będące dowodem satysfakcji dotychczasowych Gości, m.in.:

- "Złoty Standard w obsłudze Klienta",
- nagrodę "Najlepszej hotelowej restauracji w woj. mazowieckim" (wg Poland 100 Best Restaurants 2012) dla hotelowej Restauracji Książęcej,
- nominację do nagrody Best Hotel Awards 2013 w kategorii "Obsługa”, serwisów rezerwuje.pl oraz rezerwuje.com ,
- nagrodę „Travellers’ choice 2015”, serwisu TripAdvisor,
- nagrodę „2014 Award od Excellence”, serwisu Booking.com,
- a przede wszystkim - najwyższe oceny w Płocku na najważniejszych portalach rezerwacyjnych i opiniotwórczych takich jak: Booking.com, TripAdvisor, HolidayCheck.

Serdecznie zapraszamy!

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Grill
Grill
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Plac_zabaw
Plac zabaw
Konferencje
Sale konferencyjne
Wypoz_rowerow
Wypożyczlnia rowerów
W okolicy
Basen_kryty
Basen kryty
Fryzjer
Fryzjer
Kawiarnia
Kawiarnia
Kino
Kino
Plaza
Plaża
Punkt_widokowy
Punkt widokowy
Trasy_rowerowe
Trasy rowerowe
Wyposażenie pokoi
Internet
Internet
Klimatyzacja
Klimatyzacja
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Prad
Prąd
Natrysk
Prysznic
Radio
Radio
Telefon
Telefon
Tv
TV
Umywalka
Umywalka
Wc
WC
Winda
Winda
Organizujemy
Sylwester
Bale sylwestrowe
Bankiety
Bankiety
Imprezy_firmowe
Imprezy firmowe
Konferencje
Konferencje
Szkolenia
Szkolenia
Wesela
Wesela
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg