WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

"ORION" Ośrodek Zdrowego Życia

Noclegi » OŚRODEK WYPOCZYNKOWY

woj. śląskie
Wisła , 43-460
ul. spacerowa 7

telefon: 601 493 226, 33/855 2749

http://www.osrodek-orion.pl

.
Cena: od 30zł do 40zł
wyślij wiadomość
Ośrodek wypoczynkowy "ORION" Ośrodek Zdrowego Życia 1 Ośrodek wypoczynkowy "ORION" Ośrodek Zdrowego Życia 2 Ośrodek wypoczynkowy "ORION" Ośrodek Zdrowego Życia 3 Ośrodek wypoczynkowy "ORION" Ośrodek Zdrowego Życia 4 Ośrodek wypoczynkowy "ORION" Ośrodek Zdrowego Życia 5 Ośrodek wypoczynkowy "ORION" Ośrodek Zdrowego Życia 6
Rodzaje pokoi: 2-osobowe 3-osobowe 4-osobowe

Miejsc noclegowych ogółem: 40

Cennik

Goście indywidualni

Noclegi:
1 doba – 35 zł za osobę
od 2 do 3 dób – 30 zł za osobę
4 i więcej dób – 25 zł za osobę

Wyżywienie:
śniadanie 10 zł
obiadokolacja 18 zł

Opis

W prześlicznym, cichym zakątku, tuż nad brzegiem Wisły, znajduje się ośrodek "Orion", który zaprasza przez cały rok każdego, kto spragniony jest spokoju, ciszy, czystego i świeżego powietrza. Ośrodek przygotowany jest do prowadzenia kolonii, obozów sportowych, zielonych szkół, wycieczek, jak również do przyjmowania indywidualnych turystów i wczasowiczów.
Szczególnym atutem Ośrodka jest jego dogodne położenie.
W odległości około 300 metrów znajduje się kompleks sportowy Klubu Sportowego „Wisła Ustronianka”, na terenie którego znajdują się 3 korty tenisowe, w tym 1 oświetlony oraz boisko do siatkówki plażowej i do piłki nożnej.
500 metrów od Ośrodka powstał nowoczesny kompleks boisk sportowych "Orlik", w skład którego wchodzą - boisko piłkarskie o wymiarach 30 na 62 m oraz boisko wielofunkcyjne przeznaczone do koszykówki i siatkówki o wymiarach 19 na 32 m, oba ze sztuczną nawierzchnią.
W pobliżu znajduje się kilka wyciągów narciarskich (dla dzieci w odległości 800m, natomiast krzesełkowy w odległości 1km), sala gimnastyczna (500m) – wynajęcie 40,00 zł za godzinę, basen kryty (1km),oraz wyciąg krzesełkowy na Stożek Wielki (3km).

Biegnącym wzdłuż rzeki Wisły bulwarem można bezpiecznie, pieszo lub rowerem, dotrzeć do Centrum miasta (około 30 minut) oraz Ośrodka Sportowego „Start” (około 20 minut).Z Ośrodka można zejść bezpośrednio nad rzekę Wisłę. Teren wokół doskonale nadaje się do biegania czy ćwiczeń na świeżym powietrzu.

W ofercie jest do wyboru smaczne wyżywienie wegetariańskie lub tradycyjne. Jadłospisy dostosowywane są także do szczególnych zaleceń lekarskich.

Organizujemy ogniska, białe i zielone kuligi, przejazdy wiślańską ciuchcią, naukę jazdy na nartach pod okiem doświadczonego instruktora oraz wycieczki piesze i autokarowe.

Na terenie obiektu
Grill
Grill
Parking
Parking
Plac_zabaw
Plac zabaw
Sauna
Sauna
Silownia
Siłownia
Wypoz_sprz_zim
Wypożycz. sprzętu zimowego
W okolicy
Grzyb
Grzyby
Parking
Parking
Szlaki_turystyczne
Szlaki turystyczne
Tenis
Tenis
Trasy_rowerowe
Trasy rowerowe
Wyciag_krzeselko
Wyciąg krzesełkowy
Wyciag_orczyk
Wyciąg orczykowy
Wyposażenie pokoi
Czajnik
Czajnik
Internet
Internet
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Natrysk
Prysznic
Umywalka
Umywalka
Wc
WC
Organizujemy
Kulig
Kuligi
Oboz_sport
Obozy sportowe
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg