WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Hostel Atrakcyjny Kazimierz

Noclegi » INNE NOCLEGI

woj. małopolskie
Kraków , 31-056
Estery 16

telefon: +48 12 3463551 , + 48 604793157

www.hostelatrakcyjnykazimierz.pl

.
Cena: od 45zł do 120zł
wyślij wiadomość
Inne noclegi Hostel Atrakcyjny Kazimierz 1 Inne noclegi Hostel Atrakcyjny Kazimierz 2 Inne noclegi Hostel Atrakcyjny Kazimierz 3 Inne noclegi Hostel Atrakcyjny Kazimierz 4 Inne noclegi Hostel Atrakcyjny Kazimierz 5
Rodzaje pokoi: 2-osobowe 3-osobowe 4-osobowe więcej niż 4os apartamenty

Miejsc noclegowych ogółem: 45

Opis

W samym środku tętniącej życiem kulturalnej dzielnicy Krakowa – Kazimierz - powstał Hostel, do którego serdecznie Was zapraszamy. Z okien Hostelu z jednej strony rozciąga się widok na serce dzielnicy Kazimierz – Plac Nowy, zwany inaczej Placem Żydowskim, na którym toczy się życie towarzyskie, kulturalne i handlowe dzielnicy. Z drugiej strony rozciąga się widok na spokojną cześć Kazimierza – ulicę Kupa. Tylko w tym miejscu będziecie mieli okazję zobaczyć, jak tradycja łączy się z nowoczesnością, jak to, co stare współgra z tym, co nowe.

Nigdzie indziej w jednym miejscu nie zobaczycie jak tradycyjny, codzienny targ na którym okoliczni mieszkańcy zaopatrują się w świeże owoce i warzywa, a mieszkańcy podmiejskich wsi sprzedają swoje plony z okolicznych działek i gospodarstw płynnie zamienia się w targ gołębi i ptactwa, targ handlarzy staroci, a także najważniejszy targ w tygodniu - niedzielny raj dla szperaczy. Od samego niedzielnego poranka cały plac, kramy i okoliczne chodniki zapełniają się sprzedawcami, u których można wyszukać ciuchowe perełki, biżuterię, a także antyki i inne unikatowe drobiazgi.

W okolicy
Bar
Bar
Bufet
Bufet
Fryzjer
Fryzjer
Kawiarnia
Kawiarnia
Kino
Kino
Parking
Parking
Plaza
Plaża
Punkt_widokowy
Punkt widokowy
Konferencje
Sale konferencyjne
Solarium
Solarium
Trasy_rowerowe
Trasy rowerowe
Wyposażenie pokoi
Internet
Internet
Lodowka
Lodówka
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Pralka
Pralka
Prad
Prąd
Tv
TV
Umywalka
Umywalka
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg