WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Domki letniskowe Rafa w Sarbinowie

Noclegi » DOMKI LETNISKOWE

woj. zachodniopomorskie
Sarbinowo , 76-043
Bałtycka 6

telefon: 509-337-091, 94-351-72-63

www.rafa.kgg.pl

.
Cena: od 40zł do 85zł
wyślij wiadomość
Domki letniskowe Domki letniskowe Rafa w Sarbinowie 1 Domki letniskowe Domki letniskowe Rafa w Sarbinowie 2 Domki letniskowe Domki letniskowe Rafa w Sarbinowie 3 Domki letniskowe Domki letniskowe Rafa w Sarbinowie 4 Domki letniskowe Domki letniskowe Rafa w Sarbinowie 5 Domki letniskowe Domki letniskowe Rafa w Sarbinowie 6
Rodzaje pokoi: więcej niż 4os

Miejsc noclegowych ogółem: 84

Cennik

Dokładny cennik znaduje się na stronie www.rafa.kgg.pl lub przez telefon 509337091.

Opis

Sarbinowo k.Mielna to miejscowość typowo turystyczna.
Zapraszamy do naszego obiektu kompleksu drewnianych domków letniskowych.Każdy domek jest dwupoziomowy i ma 44 m2 plus taras z meblami ogrodowymi. Może w każdym z nich zamieszkać 6 osób. Domek ,który oddajemy Państwu do dyspozycji jest w pełni wyposażony.Posiada aneks kuchenny,dzięki któremu jesteście Państwo niezalezni.Dla osób które nie chcą gotować proponujemy stołówkę obok lub świeżą rybkę, bezpośrednio z kutra, od rybaka.
Nasz obiekt jest ogrodzony,położony w bezpiecznej odległości od centrum ,dzięki czemu nie słychać u nas gwaru nocnego życia .Na naszym terenie są miejsca postojowe dla Państwa samochodów. Dysponujemy ładnym placem zabaw dla dzieci.Dzięki tym atrybutom, do naszego obiektu przyjeżdżają chętnie rodziny z dziećmi ,dziadkowie z wnukami ,renciści i emeryci.Można ze sobą zabrać również psa,pod warunkiem, że nie należy on do ras niebezpiecznych.Jest obok nas sporo miejsca do spacerów ze swoim pupilem ,a i na naszą plażę można wchodzić z psami.
Obiekt nasz jest czynny od maja do września. Ceny przed i po sezonie są znacznie bardziej atrakcyjne niż w pełnym sezonie ,co zapewnia nam spore zainteresowanie również w tym okresie. Szczegolnie zapraszamy wtedy matki z małymi dziećmii gośći w wieku poprodukcyjnym,ktorzy cenią sobie ciszę i spokój .Celem zapoznania się z naszą pełną ofertą ,proszę wstapić na naszą stronę www.rafa.kgg.pl, na której zobaczycie Państwo nasz obiekt.Pragniemy nadmienić,iż obecnie trwa promocja cenowa widoczna na naszej stronie internetowej.Domki Rafa w Sarbinowie.
Kontakt:
e-mail:www.rafa.kgg.pl
strona www: www.rafa.kgg.pl
tel.509-337-091

Na terenie obiektu
Grill
Grill
Parking
Parking
Plac_zabaw
Plac zabaw
Wypoz_rowerow
Wypożyczlnia rowerów
W okolicy
Bar
Bar
Bufet
Bufet
Grill
Grill
Jazda_konna
Jazda konna
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Plaza
Plaża
Trasy_rowerowe
Trasy rowerowe
Wypoz_rowerow
Wypożyczlnia rowerów
Wyposażenie pokoi
Czajnik
Czajnik
Internet
Internet
Lodowka
Lodówka
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Pralka
Pralka
Prad
Prąd
Natrysk
Prysznic
Radio
Radio
Tv
TV
Umywalka
Umywalka
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg