WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Restauracja ,, 4 PORY ROKU "

Lokale » RESTAURACJA

woj. dolnośląskie
Wrocław , 50-305
ul. Jaracza 77 b

telefon: 71 330 17 55   fax: 71 330 17 55

http://4poryroku.wroclaw.pl

.
Cena: od 15zł do 68zł
Restauracja Restauracja ,, 4 PORY ROKU " 1 Restauracja Restauracja ,, 4 PORY ROKU " 2 Restauracja Restauracja ,, 4 PORY ROKU " 3 Restauracja Restauracja ,, 4 PORY ROKU " 4 Restauracja Restauracja ,, 4 PORY ROKU " 5 Restauracja Restauracja ,, 4 PORY ROKU " 6
Godziny otwarcia:
14,00-23,00
Ilość miejsc: 30
Akceptujemy karty płatnicze: Tak
Miejsca dla dzieci: Tak
Miejsca dla niepełnosprawnych: Tak
Przestrzeń na wolnym powietrzu: Nie
Parking: Nie
Dobre na: Kolacje, Obiady, Przekąski
Dostawa do domu: Nie
Dania na wynos: Tak
Obsługa przez kelnera: Tak
Możliwość rezerwacji: Nie
Catering: Tak
Alkohol: Drinki, Piwo, Wino
Serwujemy dania kuchni: polska
Specjalność lokalu: Kuchnia polska ,smaczna kuchnia

Cennik

Każdy znajdzie smaczne dania na swoją kieszeń

Opis

Restauracja 4 PORY ROKU już od siedmiu lat ma zaszczyt gościć u siebie klientów z dziećmi. To one są inspiracją naszej działalności , staramy się aby czas u nas spędzony przez rodziców z pociechami był miłym i relaksujący. Dzieci mają ,,swój świat " , nie chcemy tego zaburzać stresując maluchy powagą przebywania w restauracji. Nasze odwiedzające nas dzieciaki spacerują po restauracji , zaglądają do kuchni jak pracuje kucharz , a często ,,ucinają "sobie pogawędkę z kelnerami. Menu restauracji jest co pól roku zmieniane , a na życzenie klienta jeżeli tylko jest taka możliwość zrobimy danie indywidualnie dostosowane dla gościa .Organizujemy imprezy okolicznościowe , zaletą takich imprez jest wnętrze restauracji , małe ale przytulne , gdzie goście mogą poczuć się jak w domu na spotkaniu u ,,Babci". Każda wizyta rodzin z dziećmi dostarcza nam nowych pomysłów, na menu, na komfort .
A może coś o naszej kuchni? Gotujemy dla Państwa z potrzeby pasji, stare ,zapomniane przepisy ,,odkurzamy" .Domeną jest to ,że nie używamy konserwantów, proszków i pół produktów. U nas skosztują Państwo powideł , przecierów warzywnych( na ich podstawie powstają dipy i sosy) , smażonych owoców ( to nasz deser) , własnych wypieków podawanych pod hasłem ,, ciasto 4 pory roku" bo za każdym razem jest to inne ciasto. Inspiracją są też dla nas klienci , którzy dzielą się z nami pomysłami na potrawy , czasem jest to wspomnienie z dzieciństwa , smak minionych lat , ale dla nas jest to wskazówka do otworzenia takiej potrawy. Nazwa restauracji ma wpływ na przygotowane potrawy , są sezonowe smaki ( jest jesień , wiec gości u nas zupa z dyni podawana z płatkami prażonych migdałów) , wina grzane rozgrzewają nas przy nastrojowej muzyce , a świece licznie rozstawione w restauracji napawają ciepełkiem. Dzieci mają do swojej dyspozycji szafkę z zabawkami i książeczkami , dla starszych są szachy i gra yenga. Latem przed restauracją stoi letni ogródek , gdzie również dzieciaczki mają swoje miejsce do zabawy . Jest tam domek , ławeczka i koszyk zabawek. Serdecznie Państwa zapraszamy . Może to Wy będziecie tym razem dla nas inspiracją.

Organizujemy
Imprezy_firmowe
Imprezy firmowe
Wesela
Wesela
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg