WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

plaża na Helu

Atrakcje » KĄPIELISKO, JEZIORO

woj. pomorskie
Hel , 84-150

.
Cena: bezpłatne
Kąpielisko, jezioro plaża na Helu 1 Kąpielisko, jezioro plaża na Helu 2
Opis

Skrawek ziemi tworzący Mierzeję Helską nie ma sobie równych na polskim wybrzeżu. Jest to również perełka w Europie pod względem położenia.

Hel zachwyca przyjezdnych pięknymi plażami i malowniczą rzeźbą terenu. Dla wszystkich, którzy marzą o pięknej opaleniźnie, kąpielach morskich, romantycznych wschodach i zachodach słońca to idealne miejsce.

Czysta piaszczysta plaża porośnięta pasmem sosnowego lasu przyciąga jak magnes. Ale nasze plaże to nie tylko błogie lenistwo, mamy do zaoferowania więcej!
Hel Animation zapewnia nam na plaży aktywność na Maksa w pełni tego słowa znaczeniu. Plażowa piłka nożna i siatkowa, codzienne sesje aerobiku prowadzonego przez mistrzynie czy Twister to atrakcje proponowane przez animatorów Hel Animation.

Wybory Miss i Mistera pod patronami telewizji TVN, portalu Onet.pl i magazynu „Men’s Health”, a może konsultacje ze słonecznym ekspertem? To wszystko czeka na gości helskiej plaży!
No i oczywiście największe centrum sportów wodnych na polskim wybrzeżu. Bogata oferta sprzętu pływającego oraz profesjonalna obsługa zapewnią niezapomniane wrażenia. Szybkie motorówki połączone z bananem lub holowanymi kołami dostarczają potężnej dawki adrenaliny. Holowane za motorówką spadochrony, katamarany i kajaki oceaniczne czekają właśnie na Ciebie. Animatorzy Hel Animation na pewno się Tobą zaopiekują.

źródło:www.hel.pl

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Bufet
Bufet
Internet
Internet
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg