WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Pole golfowe Amber Baltic Golf Club

Atrakcje » INNE ATRAKCJE

woj. zachodniopomorskie
Kołczewo , 72-514
Bałtycka 13

telefon: 91 326 51 10   fax: 91 326 53 33

http://www.abgc.pl/index.php

.
Cena: od 70zł do 120zł
wyślij wiadomość
Inne atrakcje Pole golfowe Amber Baltic Golf Club 1 Inne atrakcje Pole golfowe Amber Baltic Golf Club 2 Inne atrakcje Pole golfowe Amber Baltic Golf Club 3
Opis

W Kołczewie na Wyspie Wolin, 12 km na wschód od Międzyzdrojów, na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego znajduje się Klub Golfowy Amber Baltic. Sąsiedztwo morza, otaczająca zieleń oraz czyste powietrze sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla sportu i wypoczynku.

Na terenie zajmującym powierzchnię 66 ha znajduje się:

* pole golfowe klasy mistrzowskiej "Amber" z 18 dołkami Par 72,
* 9-dołkowe pole golfowe "Baltic" Par 28,
* pole treningowe ( Driving Range ),
* Chipping Area,
* Pitching Area,
* 2 Putting Greens.

27-dołkowy kompleks golfowy Amber Baltic jest przystosowany do wymogów zawodowych i amatorskich turniejów golfowych. Amber Baltic Golf Club został założony w 1993 roku i obecnie zrzesza ponad 260 członków. Nasz Klub golfowy jest wiodącym Klubem w Polsce, a w swojej krótkiej historii ma już wiele osiągnięć, do których należy m.in. organizacja takich turniejów golfowych jak: 1-sze i 2-gie Otwarte Mistrzostwa Polski, 1-sze, 2-gie, 3-cie i 4-te Otwarte Mistrzostwa Polski Amatorów, Otwarte Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Zawodowców, Drużynowe Mistrzostwa Polski Zawodowców, oraz EDS Trophy '98 - oficjalna, specjalna impreza Ladies European Tour.

Amber Baltic Golf Club oferuje również możliwości nauki i doskonalenia techniki gry pod okiem zawodowego trenera (P.G.A. qualified).

Naturalne środowisko i zróżnicowane ukształtowanie terenu pola golfowego stwarzają wspaniałe warunki do nauki i gry w golfa.

W budynku klubowym Pineview znajdują się: sekretariat klubu, recepcja, sklep ze sprzętem golfowym oraz bar z tarasem, z którego roztacza się piękny widok na pole golfowe i sosnowe lasy Wolińskiego Parku Narodowego.

W Międzyzdrojach, zaledwie kilka minut drogi od pola golfowego znajduje się Hotel Amber Baltic, położony przy plaży i dysponujący 191 pokojami; każdy pokój z elegancką łazienką, satelitarną TV, mini barem i widokiem na morze.

Klub Golfowy Amber Baltic to doskonałe połączenie sportu, przyrody i wypoczynku.

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Bufet
Bufet
Internet
Internet
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Niepelnosprawny
Przyst. dla niepełn.
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg