WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Wichrowe Wzgórze

Noclegi » AGROTURYSTYKA

woj. warmińsko-mazurskie
Mikołajki , 11-730
Faszcze 36d

telefon: 506513354

http://www.poznajmazury.pl/mikolajki/agroturystyka/wichrowe_wzgorze/

.
Cena: od 40zł do 80zł
wyślij wiadomość
Agroturystyka Wichrowe Wzgórze 1 Agroturystyka Wichrowe Wzgórze 2 Agroturystyka Wichrowe Wzgórze 3 Agroturystyka Wichrowe Wzgórze 4 Agroturystyka Wichrowe Wzgórze 5 Agroturystyka Wichrowe Wzgórze 6
Rodzaje pokoi: 2-osobowe

Miejsc noclegowych ogółem: 10

Cennik

Cennik obiektu Wichrowe Wzgórze w Mikołajki
Cena za pokój dwuosobowy:80 PLN
Cena za osobę:40 PLN
Serdecznie zapraszamy przez cały rok!

Opis

Agroturystyka "Wichrowe Wzgórze" położone jest w malowniczym, ustronnym terenie w okolicy jeziora Głębokie. Mikołajki-Serce Wielkich Jezior Mazurskich- oddalone są o około 7 km.Razem z moim mężem niedawno wybudowaliśmy dom w malowniczym zakątku Mazur - na wzgórzu, w niewielkiej wsi Faszcze. Obok domu leży jezioro Głębokie, tuż za nim zaczynają się urokliwe lasy. Ziemia ta od pokoleń należy do naszych rodziców. Znamy tu każdy kamień, każdy kąt, każdą leśną ścieżkę. Tym przyjemniej będzie nam gościć Państwa w naszym domu. Jeżeli trafiliście Państwo na naszą stronę, to znaczy, że szukacie miejsca, gdzie moglibyście w ciszy i spokoju spędzić wolny czas. Zapraszam zatem do naszego gospodarstwa agroturystycznego.

Oferujemy Państwu 5 dwuosobowych pokoi z możliwością dostawki. Znajdują się na piętrze budynku, z osobnym wejściem z zewnątrz. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem. Na korytarzu stoi lodówka do użytku Gości. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, radio, czajnik elektryczny. Ceny - od 35 do 50 zł, w zależności od pory roku i długości pobytu. Istnieje możliwość wykupienia pobytu z wyżywieniem, przygotowywanym z ekologicznych produktów z naszego i pobliskich gospodarstw.

Jesienią zapraszamy na grzybobranie, rybołóstwo, wycieczki rowerowe oraz zwiedzanie okolicy. W pobliżu naszego gospodarstwa znajdują się stadniny koni, toteż naszym Gościom oferujemy przejażdżki konne po okolicy, zimą także kuligi. Niedaleko od nas leży Góra 4 Wiatrów -stok narciarski z wyciągiem, oświetlony, sztucznie naśnieżany.

Dwuosobowe pokoje z możliwością dostawki. Łazienki z prysznicem w każdym pokoju. Wyjście na balkon. Niepowtarzalne walory przyrodnicze, okolica wprost idealna na długie spacery,wyprawy rowerowe do pobliskiego lasu, obserwowanie dzikiej przyrody, czy wędkarstwo. Pobliskie kąpielisko nad jeziorem Głębokim (nasza własność prywatna) (ok 100 metrów od domu) charakteryzuje się bardzo łagodnym zejściem do wody, czystym piaskiem- jest równie dobrym miejscem na zabawy dziecięce jak i na relaks dla zaawansowanych pływaków.

Na terenie obiektu
Grill
Grill
Parking
Parking
Siatkowka
Siatkówka
Wedkowanie
Wędkowanie
Wypoz_rowerow
Wypożyczlnia rowerów
W okolicy
Bar
Bar
Grill
Grill
Grzyb
Grzyby
Kajaki
Kajaki
Parking
Parking
Plaza
Plaża
Wedkowanie
Wędkowanie
Wypoz_rowerow
Wypożyczlnia rowerów
Wyposażenie pokoi
Czajnik
Czajnik
Lodowka
Lodówka
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Prad
Prąd
Natrysk
Prysznic
Tv
TV
Umywalka
Umywalka
Wc
WC
Organizujemy
Ognisko
Ogniska
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg