WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Studencki Bufet-Stołówka REFLEKS (Wyższa Szkoła Medyczna)

Lokale » INNE LOKALE

woj. opolskie
Opole , 45-060
Katowicka 68

telefon: 695 993 737 (pn.-pt., 8:00-15:00)

.
Cena: od 8zł do 12zł
wyślij wiadomość
Inne lokale Studencki Bufet-Stołówka REFLEKS (Wyższa Szkoła Medyczna) 1 Inne lokale Studencki Bufet-Stołówka REFLEKS (Wyższa Szkoła Medyczna) 2 Inne lokale Studencki Bufet-Stołówka REFLEKS (Wyższa Szkoła Medyczna) 3 Inne lokale Studencki Bufet-Stołówka REFLEKS (Wyższa Szkoła Medyczna) 4 Inne lokale Studencki Bufet-Stołówka REFLEKS (Wyższa Szkoła Medyczna) 5
Godziny otwarcia:
pn.-ndz. 8:30-16:30
Ilość miejsc: 75
Akceptujemy karty płatnicze: Nie
Miejsca dla dzieci: Nie
Miejsca dla niepełnosprawnych: Nie
Przestrzeń na wolnym powietrzu: Nie
Parking: Nie
Dobre na: Obiady, Śniadania
Dostawa do domu: Nie
Dania na wynos: Tak
Obsługa przez kelnera: Nie
Możliwość rezerwacji: Nie
Catering: Tak
Alkohol: Nie
Serwujemy dania kuchni: polska
Specjalność lokalu: Tanie obiady abonamentowe, catering

Cennik

Obiady abonamentowe 8,20 zł/ szt. (w zestawie zupa, mięso, ziemniaki/ryż/kasza, surówka, kompot).
Dla gości bez karty abonamentowej codziennie do wyboru dwie różne zupy, trzy rodzaje mięs, dwa rodzaje surówek. Codziennie również zapraszamy na pyszne pierogi (nasz wyrób): ruskie, z kapustą i grzybami, z kurczakiem i pieczarkami, oraz ze szpinakiem.
W asortymencie również sałatki typu lunch, które łatwo zabrać ze sobą, kanapki, tosty, hot-dogi, zapiekanki,frytki, napoje gorące i zimne.

Opis

Stołówka REFLEKS jest uczelnianą stołówką Państwowej Medycznej Wyższej Szkoły Zawodowej w Opolu.
Zapraszamy wszystkich, którzy preferują dania domowe. Kładziemy duży nacisk na to, aby serwowane posiłki niczym nie różniły się od tych najlepszych – domowych. Niskie ceny zadowolą nie jednego studenta. Przez okres od 21 czerwca do 24 września lokal czynny tylko na zlecone zamówienia. W roku akademickim czynny 7 dni w tygodniu. Dowozimy posiłki na zamówienie (posiłki regeneracyjne, obiady szkolne, imprezy okolicznościowe). Oprócz tej działalności zajmujemy się także obsługą konferencji, sympozjów, spotkań biznesowych, bankietów. Jesteśmy konkurencyjni cenowo w porównaniu do usług świadczonych przez opolskie restauracje. Dopasowujemy menu i cenę usługi do potrzeb zleceniodawcy po otrzymaniu informacji niezbędnych do przygotowania oferty usługi cateringowej. Ofertę tę przesyłamy drogą mailową najpóźniej do 3 dni od otrzymania wszystkich informacji niezbędnych do jej przygotowania. Prosimy o kontakt mailowy.

Organizujemy
Konferencje
Konferencje
Szkolenia
Szkolenia
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg