WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Lodziarnio-Kawiarnia Cafe Dolce Vita w Opolu

Lokale » CUKIERNIA, LODZIARNIA

woj. opolskie
Opole , 45-018
Krakowska 33

telefon: 77 441 78 07

http://www.dolcevita.opole.pl

.
Cena: od 10zł do 20zł
Cukiernia, lodziarnia Lodziarnio-Kawiarnia Cafe Dolce Vita w Opolu 1
Ilość miejsc:
Akceptujemy karty płatnicze: Tak
Miejsca dla dzieci: Nie
Miejsca dla niepełnosprawnych: Nie
Przestrzeń na wolnym powietrzu: Tak
Parking: Nie
Dobre na: Nie
Dostawa do domu: Nie
Dania na wynos: Nie
Obsługa przez kelnera: Nie
Możliwość rezerwacji: Nie
Catering: Nie
Alkohol: Drinki, Piwo, Wino

Opis

Dolce Vita to miejsce, gdzie w miłej atmosferze spędzić można spokojną chwilę wśród ludzi, gdzie pokrzepić można i ciało, i ducha, gdzie można znaleźć nieco wytchnienia w dzisiejszym, zabieganym świecie.

Dolce Vita oferuje rozkosze podniebienia typowe dla włoskiej galaterii, będącej połączeniem kawiarni, lodziarni, cukierni i koktajl-baru. Oprócz licznych deserów lodowych, poczynając od najprostszych, w waflu, na wyszukanych fantazjach na życzenie kończąc, nie zabraknie tu wyśmienitej kawy podawanej na rozmaite sposoby, włoskich specjałów cukierniczych, czy specyficznych włoskich napojów, koktajli i win. Dodatkowo znajdziesz tu sałatki owocowe, gorące tosty, świeże gofry, itp. Wszystko według najlepszych, sprawdzonych receptur.

Choć w Polsce wciąż panuje przekonanie, że lody należy jeść jedynie w czasie upałów, to galateria, oferująca desery lodowe o wyjątkowej jakości, mogłaby przyczynić się do zmiany tego poglądu. Tego typu lokale cieszą się jednak największą popularnością w miesiącach letnich.

okresie wakacyjnym otwierany jest ogródek letni, zadaszony stylową markizą, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność tego odcinka pasażu, jaki stanowi ulica Krakowska.

Oferta Dolce Vity jest bardzo urozmaicona, produkty tu używane są wyłącznie naturalne, świeże i najwyższej jakości, a niektóre są sprowadzane z odległych zakątków Europy, tak by sprostać mogły najwybredniejszym gustom.

Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg