WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Łan Sztuk

Noclegi » AGROTURYSTYKA

woj. warmińsko-mazurskie
Stare Kawkowo , 11-042
Stare Kawkowo 8

telefon: 0 5100 79 490

www.pole8.com

.
Cena: od 50zł do 96zł
wyślij wiadomość
Agroturystyka Łan Sztuk 1 Agroturystyka Łan Sztuk 2 Agroturystyka Łan Sztuk 3 Agroturystyka Łan Sztuk 4 Agroturystyka Łan Sztuk 5 Agroturystyka Łan Sztuk 6
Rodzaje pokoi: 3-osobowe 4-osobowe więcej niż 4os

Miejsc noclegowych ogółem: 17

Opis

Łan Sztuk
Nasz ponad stuletni warmiński dom - Łan Sztuk – położony jest z dala od wsi (700m), w otoczeniu lasów, pagórków i łąk. Ten urozmaicony krajobraz jest idealny do pieszych i rowerowych wycieczek.
Jesteśmy miłośnikami antyków, także salon i kuchnia są utrzymane w tradycyjnym, dworkowym stylu. W salonie znajduje się kominek, przy którym można spędzić romantyczne, zimowe wieczory, lub zaszyć sie w fotelu z książką.
Na dole znajduje się również Pokój Zielony dla 3 osób, z widokiem na sad, lazienka z prysznicem i wanną oraz toaleta.
Na pietrze są trzy, duże 4/5 osobowe pokoje, hall, lazienka, toaleta.
Pokoje Niebieski, Lawendowy i Biały (z łazienką) są dla lubiących rustykalne wnętrza z romantycznymi, babcinymi elementami oraz oryginalnymi meblami przez nas wykonanymi.
Łazienka (w hallu) urządzona jest w stylu retro. W hallu można zatopić się w wygodnym fotelu i korzystając z naszej biblioteczki, spędzić miłe chwile z książką. Zwolennicy relaksu najchętniej zajmują miejsce na werandzie, z której rozpościera sie widok na łąki i las. Jest to również ulubione miejsce do spożywania posiłków i spędzania długich, letnich wieczorów (nocy).
Dla chętnych organizujemy malowanie w plenerze lub lekcje robienia kolczyków.
Posiadamy hodowle kóz, z mleka wyrabiamy pyszne i zdrowe sery. Oferujemy Państwu również chleb domowego wypieku a latem mamy świeże warzywa, owoce i wiejskie jajka.
W Nowym Kawkowie, szczególnie w lipcu, można podziwiać - Lawendowe Pole - miejsce z pierwszym na Warmii polem lawendy. Gospodyni robi suszone bukieciki, zapachy do szaf, syropy i naturalne kremy wykonywane metodą tradycyjną.
Jedną z ciekawych osób w okolicy jest Thorsten Buth, pochodzący z Fryzji w zachodnich Niemczech. W latach 90’ osiedlił się w Wegajtach. Wcześniej spędził 7 lat w Alpach, na halach, gdzie nauczył się pracować przy bydle i produkować szwajcarskie sery. Zna tajemnice wyrobu wg. 200-letniej receptury.
Wakacyjną atrakcją jest Letni Jarmark Sztuki, w Dobrym Mieście, organizowany przez Stowarzyszenie Ręką Dzieło - ma on na celu promocję twórczości ludowej, artystycznej i rzemieślniczej. Towarzyszą mu zawsze pokazy grup teatralnych, muzycznych, zabawy ludowe, prezentacje ciekawych umiejętności i warsztaty tradycyjnej sztuki rękodzielniczej oraz giełdy zdrowej żywności.
Ciekawym miejscem jest również Teatr Węgajty, organizujący latem wioskę teatralną.

Na terenie obiektu
Bufet
Bufet
Grill
Grill
Parking
Parking
Plac_zabaw
Plac zabaw
Wypoz_rowerow
Wypożyczlnia rowerów
W okolicy
Grzyb
Grzyby
Jazda_konna
Jazda konna
Pilka_nozna
Piłka nożna - boisko
Plac_zabaw
Plac zabaw
Plaza
Plaża
Wypoz_sprz_wod
Wypożycz. sprzętu wodnego
Wyposażenie pokoi
Internet
Internet
Prad
Prąd
Natrysk
Prysznic
Wc
WC
Organizujemy
Ognisko
Ogniska
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg