WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Pływalnia Kryta w Szczygłowicach

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. śląskie
Szczygłowice , 44-193
ul. Sztygarska

www.mosir.knurow.com.pl/obiekty-sportowe/plywalnia-w-szczyglowicach/

.
Cena: od 5zł do 10zł
Aquapark, Basen Pływalnia Kryta w Szczygłowicach 1 Aquapark, Basen Pływalnia Kryta w Szczygłowicach 2
Opis

Czynna pon - pt 7:00 – 22:00,sob - ndz 10:00-20:00

W trakcie przerwy technologicznej trwającej od 30 czerwca do 31 sierpnia 2008 r. w Pływalni Krytej przy ul. Sztygarskie MOSiR Knurów zapanował kompleksowy remont plaży basenowej. Zostały położone nowe kafle na posadzce hali basenowej. Antypoślizgowe kafle zapewnią większe bezpieczeństwo i wygodę klientom pływalni. W ramach wykonywanych prac został zmodernizowany kanał przelewowy, nad którym zostały położone nowe kratki oraz zmodernizowano instalację odprowadzającą wodę z plaży basenowej do kanalizacji. Remont objął również modernizację widowni, gdzie w miejscach drewnianych ławek zostały zabudowane nowe, wygodne plastikowe siedziska. W trakcie remontu przygotowano miejsce pod zainstalowanie wanny do hydromasażu. MOSiR Knurów planuje oddanie wanny do użytku do końca bieżącego roku. Kontynuacja prac remontowych ma na celu podnoszenie jakości świadczonych usług oraz przystosowywanie obiektu do coraz większych wymagań stawianych zarówno przez wprowadzane regulacje prawne jak również korzystających z pływalni klientów.

Basen pływacki o wymiarach 25 x 12,5 (m) i głębokości 1,05 ÷ 2,05 (m). Zegar z pomiarem temperatury wody basenowej, datą, godziną i stoperem. Widownia na ok. 200 miejsc siedzących znajduje się w hali basenowej. Punkt ratowniczy wyposażony w profesjonalny sprzęt pierwszej pomocy.

Szatnie basenowe podzielone na męską i damską po 57 szafek każda.

Bardzo serdecznie zapraszamy do korzystania z zajęć rekreacyjno-sportowych na Pływalni Krytej. Dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych mamy do zaproponowania naukę pływania i doskonalenie stylów pływackich, dla dorosłych zajęcia aqua-aerobiku.

Źródło:www.mosir.knurow.com.pl/obiekty-sportowe/plywalnia-w-szczyglowicach/

Na terenie obiektu
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg