WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

KRYTA PŁYWALNIA "PERŁA" GOKSIR w Nowinach

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. świętokrzyskie
Sitkówka - Nowiny , 26-052
ul. Kubusia Puchatka

telefon: +48 (0) 41 346 52 60, +48 (0) 41 345 96 50   fax: +48 (0) 41 346 52 70

www.perla.maximum.pl

.
Cena: od 6zł do 10zł
wyślij wiadomość
Aquapark, Basen KRYTA PŁYWALNIA "PERŁA" GOKSIR w Nowinach 1
Opis

Kryta Pływalnia "Perła" w Nowinach na stałe wrosła w krajobraz regionu świętokrzyskiego. Ten najnowocześniejszy basen rekreacyjny w Polsce, określany mianem architektonicznego cudu, należy do najważniejszych centrów sportowo kulturalnych naszego regionu. O atrakcyjności "Perły" decydują nie tylko niewątpliwe walory rekreacyjne, ale również położenie geograficzne obiektu. W jego sąsiedztwie znajdują się takie miejsca jak, zaliczana do najpiękniejszych grot w Europie "Jaskinia Raj" oraz ruiny zamku królów polskich w Chęcinach.

Niewątpliwie największą atrakcją pływalni jest kręta, zjazdowa rura o długości 93 metrów i średnicy 1,2 metra, która cieszy się wyjątkową popularnością osób w każdym wieku. Ponieważ basen z założenia nie jest głęboki, w najgłębszym miejscu poziom wody wynosi 1,6 metra, jest on jednym z najbezpieczniejszych obiektów tego typu. Bezpieczeństwo gwarantuje również doświadczona kadra ratownicza, czuwająca nad zdrowiem i życiem wszystkich kąpiących, którzy bez obaw mogą oddać się wodnemu szaleństwu. Pływalnia posiada także strzeżony parking oraz osobiste, zamykane szafki, dzięki czemu nie trzeba martwić się o pozostawione rzeczy. Cały obiekt jest ponadto wyposażony w nowoczesny system klimatyzacji zapewniający odpowiednią temperaturę.

Wszystko to sprawia, że "Perła" jest niezwykle popularnym miejscem wypoczynku dla wielu mieszkańców Kielecczyzny i nie tylko.

Pływalnia "Perła" w swojej krótkiej historii otrzymała:

* nagrodę Międzynarodowych Targów EURO - CITY '99 w Warszawie za krzewienie sportu, rekreacji i turystyki,
* nagrodę czytelników "Słowa Ludu", DEDAL '97.

Źródło:www.perla.maximum.pl

Na terenie obiektu
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg