WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Pływalnia Miejska NAWA w Skierniewicach

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. łódzkie
Skierniewice , 96-100
ul. B. Prusa 6 A

telefon: 0-46 833-89-69   fax: 0-46 832-73-43

www.nawaskierniewice.pl

.
Cena: od 3zł do 8zł
Aquapark, Basen Pływalnia Miejska NAWA w Skierniewicach 1 Aquapark, Basen Pływalnia Miejska NAWA w Skierniewicach 2
Opis

Obiekt, oddany do użytku w 1997 r. pełni funkcję sportowo - rekreacyjną. Mieści dwa baseny, jeden z nich o wym. 25 x 12,5 m. dostosowany jest do organizacji zawodów pływackich, drugi o wym. 12,5 x 12,5 m. służy głównie rekreacji (z atrakcyjną zjeżdżalnią i jaccuzi). Oprócz nauki, czy doskonalenia techniki pływania można na miejscu skorzystać z sauny, solarium, siłowni, salonu odnowy biologicznej, poddać się masażowi leczniczemu lub relaksacyjnemu, indywidualnym ćwiczeniom rehabilitacyjnym z terapeutą albo modelować swoją sylwetkę na zajęciach klasycznego, czy wodnego aerobiku.

Bierni obserwatorzy zmagań wyczynowców mogą zająć miejsce na widowni mieszczącej ok. 250 osób. Dla odczuwających rosnący apetyt, szybka gastronomia proponuje funkcjonujący w obiekcie mini-bar.

Pływalnia jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, dzięki czemu mogą oni korzystać z zajęć rehabilitacji ruchowej. Obiekt posiada dobrze wyposażone zaplecze techniczne - sanitariaty, przebieralnie, automatyczny system obsługi klienta, nowoczesny system uzdatniania wody, wentylację oraz na zewnątrz parking na ponad 100 miejsc postojowych.

Pływalnia jest organizatorem wielu imprez sportowych, w tym o znaczeniu krajowym - w lutym odbywa się Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży Niepełnosprawnej w pływaniu oraz Grand Prix Polski w pływaniu, w kwietniu Mistrzostwa Polski Aktorów w pływaniu (w ostatnich udział wzięli m.in. Małgorzata Potocka, Dorota Stalińska, Ewa Kasprzyk, Karol Strasburger, Kazimierz Kaczor).

Źródło:www.nawa.skierniewice.info.pl

Na terenie obiektu
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg