WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Międzyszkolna Kryta Pływalnia "Delfin" w Ustrzykach Dolnych

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. podkarpackie
Ustrzyki Dolne , 38-700
ul.Gombrowicza 49

telefon: (013) 461-3186 , (013) 461-3899   fax: (013) 461-45-51

www.delfin.ustrzyki-dolne.pl

.
Cena: od 4zł do 7zł
wyślij wiadomość
Aquapark, Basen Międzyszkolna Kryta Pływalnia "Delfin"  w Ustrzykach Dolnych 1 Aquapark, Basen Międzyszkolna Kryta Pływalnia "Delfin"  w Ustrzykach Dolnych 2
Opis

Kryta pływalnia jest przeznaczona do celów sportowych i rekreacyjnych oraz nauki pływania dla mieszkańców miasta oraz turystów.
Jest to budynek o zróżnicowanej bryle. W hali basenowej znajdują się: basen pływacki (o wym. 25 x 12,5), oraz basen rekreacyjny (o pow. 43m2 , głębokości od 0,6 m do 0,8 m) z biczem wodnym, gejzerem, masażem ściennym dwu-dyszowym i brodzikiem dla dzieci. Basen posiada zjeżdżalnię o dł. 61 m z basenem hamownym oraz "mini-zjeżdżalnię" dla dzieci w wieku od 1 do 6 lat. W części socjalnej oprócz pomieszczeń technicznych, znajduje się: siłownia, sauna, solarium i zaplecze higieniczno - sanitarne.

Na parterze zlokalizowano pomieszczenia związane z obsługą osób korzystających z basenu (kasa - recepcja, szatnie)

Piętro zajmują pomieszczenia administracji, a także widownia, kawiarnia z herbaciarnią (140 gat. herbat świata) kawiarenka internetowa z widokiem na halę basenową, bilard oraz automaty do gier zręcznościowych.
Na życzenie klientów organizujemy uroczystości rodzinne, przyjęcia okolicznościowe oraz spotkania sportowo - rekreacyjne. Ponadto w obiekcie Krytej Pływalni "DELFIN" znajduje się sklepik z pamiątkami i akcesoriami do pływania.

Obiekt jest przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Budynek zaprojektowano z programem dla niepełnosprawnych tj. podjazdy dla wózków inwalidzkich, podnośnik do opuszczania niepełnosprawnego do basenu oraz dźwig obsługujący wszystkie kondygnacje budynku. Wejście klientów i korzystanie z hali basenowej umożliwia zainstalowana w obiekcie pływalni nowoczesna sieć komputerowa z obsługą systemu ESOK ( Elektroniczny System Obsługi Klienta). Dna basenów są codziennie czyszczone specjalnym podwodnym odkurzaczem. Nowoczesny system klimatyzacyjny zapewnia odpowiednią temperaturę i wilgotność w całym obiekcie.

Proponujemy Państwu: parking dla samochodów osobowych i autokarów.

Źródło:www.delfin.ustrzyki-dolne.pl

Na terenie obiektu
Internet
Internet
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Niepelnosprawny
Przyst. dla niepełn.
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg