WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. małopolskie
Bochnia , 32-700
ul. Św. Leonarda 34

telefon: +48 14 611 31 19   fax: +48 14 611 31 20

www.basenbochnia.pl

.
Cena: od 4zł do 8zł
wyślij wiadomość
Aquapark, Basen Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni 1 Aquapark, Basen Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni 2
Opis

Kryta Pływalnia im. Jana Kota w Bochni to jeden z najnowocześniejszych kompleksów sportowo-rekreacyjnych w Małopolsce. Basen posiada świetną lokalizację i łatwy dojazd, w pobliżu znajdują się Hotel Millenium, dworzec PKP i końcowe przystanki wszystkich autobusów miejskich. W bezpośrednim sąsiedztwie pływalni powstaje także nowoczesna hala widowiskowo-sportowa.

Obiekt dysponuje dwoma basenami:

*
głównym o wymiarach 25 x 16 m i głębokości: 1,95 - 2,05 m (temperatura wody ok. 28oC) przeznaczonym do organizacji zawodów sportowych i dla osób umiejących pływać, z widownią na 150 miejsc siedzących,
*
rekreacyjnym o wymiarach 12,5 x 7,5 m i głębokości: 0,7 - 1,1 m (temperatura wody ok. 32oC) z 60 metrową zjeżdżalnią, jacuzzi, biczami wodnymi i gejzerami przeznaczonym do szeroko rozumianej rekreacji, głównie dla małych dzieci i osób nie umiejących pływać.

Na terenie pływalni funkcjonuje sklep sportowy, w którym można zakupić niezbędne akcesoria pływackie oraz kawiarnia serwująca smaczne i niedrogie posiłki. Obiekt połączony jest integralnie z Centrum Rehabilitacyjno – Rekreacyjnym (siłownia, sauna, solarium, masaże), a poprzez specjalną przewiązkę także z Hotelem Millenium (3 gwiazdki, 200 miejsc noclegowych, sale konferencyjne, parking na ok. 100 miejsc) i Centrum Wellness & Spa (80 stanowisk, najnowocześniejszy sprzęt, doradztwo instruktora, odnowa biologiczna, masaże, sauna, bio-sauna, solarium i inne).

Na basenie oraz w jego bezpośrednim sąsiedztwie funkcjonuje także kilka placówek handlowo-usługowych (m.in. cukiernia, fryzjer, biuro rachunkowe, poczta). Obiekt posiada także własny parking na ok. 50 miejsc.

Pływalnia otwarta jest codziennie w godzinach od 6.30 do 21.30.

Źródło:www.basenbochnia.pl

Na terenie obiektu
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg