WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. pomorskie
Jarosławiec , 76-107
ul. Uzdrowiskowa 15

telefon: (094) 34 82 997   fax: (094) 34 82 786

www.aquapark.jaroslawiec.biz.pl

.
Cena: od 20zł do 40zł
Aquapark, Basen Aquapark Panorama Morska w Jarosławcu 1
Opis

W maju 2008 roku Sanatorium Panorama Morska oddał do użytku kompleks basenów zewnętrznych ze stali nierdzewnej o powierzchni lustra wody około 1500 m2. Aquapark oddalony jest od morza o 350m. Park Wodny jest oczywiście bezpłatny dla kuracjuszy przebywających na turnusie rehabilitacyjnym w sanatorium.

Baseny z podgrzewaną wodą od maja do września są jedną z wielu atrakcji dla naszych kuracjuszy i wszystkich wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowości położonych nad Bałtykiem.

Warto też zaznaczyć, że nie ma w Polsce, a tym bardziej na polskim wybrzeżu Aquaparków tej wielkości i wykonanych w tak wysokiej technologii niecek basenowych ze stali nierdzewnej. Wykonawcą niecek jest specjalistyczna austriacka firma Berndorf Bäderbau z filią w Polsce. Cały teren wokół nich jest wyłożony płytami betonowymi stanowiącymi rekonstrukcję naturalnych produktów z materiału skalnego, drewna lub ceramiki.

Dodatkową atrakcją jest wykonana sztuczna grota z wodospadami. Ewenementem w skali europejskiej, jest również zapewnienie wczasowiczom-kuracjuszom możliwości korzystania z 1000 sztuk leżaków basenowych. Życzymy miłej zabawy.

Źródło:www.aquapark.jaroslawiec.biz.pl

Na terenie obiektu
Bufet
Bufet
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg