WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Park Wodny Tarnowskie Góry

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. śląskie
Tarnowskie Góry , 42-600
ul. Obwodnica 8

telefon: 032 393 39 00   fax: 032 384 55 33

www.parkwodny.com.pl

.
Cena: od 8zł do 13zł
wyślij wiadomość
Aquapark, Basen Park Wodny Tarnowskie Góry 1 Aquapark, Basen Park Wodny Tarnowskie Góry 2
Opis

Basen SPORTOWY

Dł 25 m, szer. 16 m, głębokość od 1,8 - 2,5m, 6 torów pływackich, widownia na 96 miejsc siedzących. To tu prowadzimy lekcje doskonalenia pływania, lekcje w-f-u! Tu rozgrywają się branżowe potyczki i zawody sportowe!
To tu trenujemy mistrzów w sekcji pływania.

Basen do nauki pływania i brodziki

Basen o dł. 11, szer. 5,5 i głębokości 0,6 do 1,35m, temp. do 30 stopni. Tu dzieci
(i starsze dzieci) stawiają pierwsze kroki pod okiem instruktorów w szkole pływania, w tym basenie zapraszamy także na aquaaerobik (nie tylko dla dzieci) oraz gimnastykę dla mniej lub bardziej puszystych.

Jacuzzi

To odprężenie w ogromnej, okrągłej wannie, nieoceniony masaż tysiąca bąbelków i buzującej wody, woda o temp. do 37°C uatrakcyjnia relaksującą kąpiel, która powoduje m.in. zmniejszenie nadpobudliwości układu krążenia, oczyszcza organizm i wpływa korzystnie na zmniejszenie dolegliwości dróg oddechowych.

Basen z falą MORSKĄ

Dł. 30 m, szer. 10m, głębokość od 0-1,5 m, u nas możesz przeżyć SZTORM - uruchamiana co 30 minut prawdziwie morska fala – przysporzy Ci zawrót głowy. To miejsce, gdzie możesz oswoić się z wodą, nawet niemowlęta pływają na fali - w czasie „ciszy na morzu” na falę wkracza bowiem szkoła pływania.

BASEN Rwąca Rzeka

Kąpiel jak w naturalnym górskim potoku. Porwany przez prąd rzeczny wpadasz prosto pod wodospad PRAWIE górskiego wodospadu - strumień ciepłej wody
z dwóch wodnych kaskad rozluźnia nawet najbardziej spięte mięśnie karku. Temperatura wody waha się od 28°C do 30°C.

Solanka

Basen z wodą słoną o temperaturze 37°C, z możliwością masażu barków, pleców i stóp, o właściwościach leczniczych. W tym basenie polecamy szczególnie gimnastykę relaksacyjną, osoby starsze zapraszamy na specjalny zestaw ćwiczeń. Tutaj także łatwiej możesz pozbyć się zbędnych kilogramów, zaradzimy także Twoim zmęczonym stawom i przygotujemy Cię do sezonu zimowego.

Źródło:www.parkwodny.com.pl

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg