WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Park Wodny w Krakowie

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. małopolskie
Kraków , 31-416
ul. Dobrego Pasterza 126

telefon: (0-12) 616-31-90, (0-12) 616-31-91   fax: (0-12) 616-31-44

www.parkwodny.pl

.
Cena: od 10zł do 40zł
wyślij wiadomość
Aquapark, Basen Park Wodny w Krakowie 1
Opis

Hala Basenowa – największa w Polsce – 3 baseny o łącznej powierzchni ponad 2000 m2, 8 jacuzzi z wodą solankową, hydromasaże, bicze wodne, mnóstwo wodnych atrakcji dla każdego, aneks saunowy z saunami: suchą, suchą z drzewa cedrowego,łaźnią parową oraz nową sauną solną!

Basen rekreacyjny

W basenie tym znajdziecie Państwo wiele atrakcji–m.in. ogromną fontannę smoka, dwie ściany do wspinaczki, tory do pływania oraz dzikie źródła.
To także miejsce dla osób, które chcą skorzystać z leczniczych masaży. Ponadto są tu stacje z masażami górnymi (po 3 natryski na każdej ze ścian do wspinaczki), 6 stanowisk masaży bocznych i dennych, przeciwprądy, 3 wanny jacuzzi solankowego. W basenie sa także miejsca do sportów wodnych: koszykówki oraz piłki wodnej, a także tęczowa ścieżka - atrakcja, dzięki której można...chodzić po wodzie!

Urok miejsca podkreśla podwodne oświetlenie.

Basen rekreacyjny ze zjeżdżalniami wewnętrznymi

W tej największej niecce basenowej znajduje się m. in. w granatowo-pomarańczowa zjeżdżalnia SALAMANDRA. Posiada ona 2 zakręcone tory o łącznej długości 97 m, w górnej części półotwarte, połączone z zamkniętymi rurami, z których wypada się wprost do lądowiska. W środku tejże zjeżdżalni znajduje się także trzeci ślizg prowadzący do ogromnej kolorowej misy o nazwie TORNADO.

W basenie znajduje się także zjeżdżalnia żółta wewnętrzna oraz wyspa z fontanną w kształcie "dinozaura".

Są tu także dzikie źródła, kolejne 6 stacji z masażami leżankowymi oraz 3 natryski z górnymi biczami wodnymi, a także 3 stanowiska masaży bocznych i dennych oraz tory do pływania.

Niezapomnianych wrażeń dostarczy też rwąca rzeka ze sztucznym nurtem o długości 29 m, w której czeka na nas grota z dwoma wodospadami. Z basenem sąsiadują 3 kolejne wanny jacuzzi solankowego.

Brodzik dla dzieci

Szalona zabawa dla najmłodszych! Dzieci mają do swojej dyspozycji brodzik, w którym znajdują się specjalnie dla nich przygotowane kolorowe atrakcje. Dzieci bawią się bezpiecznie w odpowiednio płytkiej wodzie, której poziom nie przekracza 0,6 metra.

Wszystko tutaj mieni się kolorami. Ulubieńcami dzieci są sympatyczny wieloryb i grzybek wydmuchujące fontanny ciepłej wody.

Niebywałą atrakcją dla wszystkich małych zdobywców jest nowa tryskająca wodą atrakcja o nazwie "Wyspa Piratów",
z aż trzema mini zjeżdżalniami!

Źródło:www.parkwodny.pl

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Bufet
Bufet
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg