WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Wakacje w Siodle- Kraina Westernu

Atrakcje » JAZDA KONNA

woj. mazowieckie
Sarnowa Góra , 06-430
Sarnowa Góra 11

telefon: 693464753

www.kraina-westernu.com

.
Cena: od 50zł do 300zł
wyślij wiadomość
Jazda konna Wakacje w Siodle- Kraina Westernu 1 Jazda konna Wakacje w Siodle- Kraina Westernu 2 Jazda konna Wakacje w Siodle- Kraina Westernu 3 Jazda konna Wakacje w Siodle- Kraina Westernu 4 Jazda konna Wakacje w Siodle- Kraina Westernu 5 Jazda konna Wakacje w Siodle- Kraina Westernu 6
Opis

Międzynarodowe Wakacje w siodle. Przygoda na Dzikim Zachodzie!

Jeśli uwielbiacie konie, jazdę konną, skoki, chcecie spróbować swoich sił w krosie, chcecie poznać bliżej kulturę Indian, popatrzeć na kowbojskie pokazy – ta propozycja wakacji jest właśnie dla was!
Jeździmy wstylu angielskim, trenujemy ujeżdżenie i skoki w zależności od waszego poziomu. Doskonalimy dosiad metodą brytyjską i pozwalamy spróbować swoich sił na prawdziwym krosie :) Dla chętnych tereny, jazda na oklep, mini zawody jeździeckie, gry i zabawy z końmi. Jazdy są nagrywane na video i omawiane wieczorem z instruktorem.

Dodatkowo na miejscu jest kąpielisko, trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, tor indiański, plac zabaw, miejsce na ognisko, prawdziwa Indiańska wioska, westernowe budynki, pokazy kowbojskie w weekend, przejażdżki bryczką, pływanie kanu, strzelanie z wiatrówki, strzelanie z łuku i wiele innych atrakcji.

Zakwaterowani jesteście w domu w stylu leśniczówki. Wakacje są bardzo kameralne. W każdym tygodniu gościmy 8 osób, co pozwala na indywidualne podejście do każdego jeźdźca. Każda osoba opiekuje się jednym koniem, na którym jeździ rano, druga jazda na różnych koniach w celu doskonalenia umiejętności jeździeckich. Konie dobierane są według kolejności zgłoszeń i umiejętności. Obejrzeć je możecie w zakładce nasze konie. Warunkiem zgłoszenia jest posiadanie podstawowych umiejętności jeździeckich – opanowany stęp i kłus w grupie, mile widziany galop.

Prowadzimy jazdy w języku polskim i angielskim, zapraszamy więc także młodzież angielskojęzyczną.

Cena 900 zł za 6 dni zawiera:

- 2 jazdy w ciągu dnia

- dodatkowe atrakcje jak bryczka,trampolina, dmuchaniec itp.

- całodzienne wyżywienie

- całodobowa opieka

- zakwaterowanie

- ubezpieczenie

- świetna zabawa

Szczegóły

Maja Bronowska
889 704 519
Serdecznie zapraszamy!

Na terenie obiektu
Bufet
Bufet
Parking
Parking
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg