WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Pokoje-Restauracja Magia Smaku

Noclegi » POKOJE DO WYNAJĘCIA

woj. warmińsko-mazurskie
Miłkówkołajki , 11-730
Plac Handlowy 4

telefon: 535 281 384

http://pokoje-recepcja.pl/

.
Cena: od 140zł do 400zł
wyślij wiadomość
Pokoje do wynajęcia Pokoje-Restauracja Magia Smaku 1 Pokoje do wynajęcia Pokoje-Restauracja Magia Smaku 2 Pokoje do wynajęcia Pokoje-Restauracja Magia Smaku 3 Pokoje do wynajęcia Pokoje-Restauracja Magia Smaku 4 Pokoje do wynajęcia Pokoje-Restauracja Magia Smaku 5
Rodzaje pokoi: 2-osobowe 3-osobowe apartamenty

Miejsc noclegowych ogółem: 21

Opis

Magia Smaku oferuje dla przyjezdnych turystów z Polski i zagranicy komfortowy wypoczynek w jednym z 6 pokoi przygotowanych ze smakiem i dbałością o dobry sen.
Mikołajki to z pewnością najbardziej atrakcyjna destynacja turystyczna na całej Warmii i Mazurach. To właśnie tutaj odbywają się sławne festiwale szantowe, regaty żeglarzy z całej Polski, w tym regaty aktorów, kucharzy, hotelarzy i wielu innych branż.
Nie dalej jak 150metrów od Wioski Żeglarskiej – epicentrum wszystkich tych atrakcji, znajdują się właśnie nasze pokoje Gościnne. Wydawać by się mogło, na wyciągnięcie ręki, jednak wystarczająco daleko by nie słyszeć grającej muzyki oraz wiwatujących uczestników gdy chcemy zaznać odrobiny spokoju i zdrowego snu. Wystarczy połączyć to z przepyszną swojską kuchnią oraz atrakcyjnymi cenami i otrzymamy udany wypoczynek w Mikołajkach!

Wyposażenie pokoi
Lodowka
Lodówka
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg