WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Organizacja Kuligów

Atrakcje » INNE ATRAKCJE

woj. małopolskie
Murzasichle , 34-531
Budzowa 24

telefon: 182019058, 604150444

http://kuligi-wesela.pl/

.
Cena: od 20zł do 60zł
wyślij wiadomość
Inne atrakcje Organizacja Kuligów 1 Inne atrakcje Organizacja Kuligów 2 Inne atrakcje Organizacja Kuligów 3 Inne atrakcje Organizacja Kuligów 4
Opis

Jeśli chcecie spędzić czas w wesołej atmosferze i lubicie się dobrze bawić to zachęcamy Was do skorzystanie z naszej oferty organizacji kuligów. Jest to świetna okazja aby przeżyć bardzo miłe i często niezapomniane chwile. Wyśmienita zabawa to pozycja gwarantowana naszej oferty.

Organizujemy kuligi na terenie Murzasichla i najbliższej okolicy, zimą oraz latem. W sezonie zimowym będziecie mogli przejechać się saniami ciągniętymi przez parę naszych koni, latem zaś sanie zastąpi fasiąg – wóz góralski wykonany specjalnie do takich przejażdżek. Przyjedziemy po Was w ustalone miejsce (np. pod pensjonat w którym mieszkacie) a po kuligu odwieziemy z powrotem.

Wspólnie z Wami ustalimy trasę oraz cały program przejażdżki. Będziemy mogli zatrzymać się w specjalnie przygotowanym do tego miejscu przy lesie by rozpalić ognisko i upiec kiełbaski lub też zawieść was pod regionalną karczmę, gdzie miło spędzicie trochę czasu. Jeśli sobie zażyczycie to możemy zrobić tylko przejażdżkę po malowniczej okolicy Murzasichla i Małego Cichego. Przewidziany czas takiego kuligu to 2 godziny, jednak możemy go skrócić albo wydłużyć według Waszych sugestii, które nam podacie podczas zamówienia.

Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg