WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Przewodnik Warszawa

Atrakcje » TRASA TURYSTYCZNA

woj. małopolskie
Kraków , 30-081
Królewska 59/37

telefon: +48 500 820 533

warszawazwiedzanie.pl

.
Cena: od 200zł do 600zł
wyślij wiadomość
Trasa turystyczna Przewodnik Warszawa 1 Trasa turystyczna Przewodnik Warszawa 2
Opis

Wycieczka szkolna do Warszawy, zwiedzanie z dużą grupą, rodzinna eskapada do największej metropolii w Polsce – niezależnie od tego, jakiego rodzaju wyjazd do stolicy Państwo planujecie, korzystając z usług przewodnickich Warszawa Zwiedzanie, zyskujecie gwarancję, że Wasz pobyt będzie nie tylko udany, ale przede wszystkim naprawdę wyjątkowy!
Jesteśmy licencjonowanymi, profesjonalnymi przewodnikami. Staramy się pokazywać Państwu Warszawę, jakiej nie poznacie z kart papierowych przewodników. Dbamy zarówno o walory edukacyjne zwiedzania, jak i o fantastyczną atmosferę. Tak! Zwiedzanie to przecież przede wszystkim przyjemność, okazja do uśmiechu, westchnień zachwytu, a także refleksji i wzruszenia. Zawsze jesteśmy otwarci na pytania i rozmowę. Dbamy o urozmaicenie opowieści o Warszawie pasjonującymi anegdotami i historiami konkretnych ludzi. Chcecie Państwo spędzić czas ciekawie i rozwijająco? Zapraszamy na wspólną przygodę i niezwykłe spotkanie z przeszłością!
Warszawa Zwiedzanie gwarantuje również fantastyczny kontakt z naszą koordynatorką, która udzieli Państwu pomocy w kwestiach takich jak rezerwacja posiłków czy noclegów. Program zwiedzania dostosujemy do Państwa oczekiwań, a konsultacje zawsze przebiegają w fantastycznej atmosferze!

Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg