WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu

Atrakcje » AQUAPARK, BASEN

woj. małopolskie
Olkusz , 32-300
ul. 29-go Listopada, 12B

telefon: 600048693

www.mosir.olkusz.pl

.
Cena: od 1zł do 30zł
wyślij wiadomość
Aquapark, Basen Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu 1 Aquapark, Basen Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu 2 Aquapark, Basen Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu 3 Aquapark, Basen Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu 4 Aquapark, Basen Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu 5 Aquapark, Basen Kompleks Basenowo-Rekreacyjny OSW "Czarna Góra" w Olkuszu 6
Opis

Nasz kompleks basenowo-rekreacyjny to położona wśród zieleni nowoczesna baza sportowo-wypoczynkowa, która spełni oczekiwania każdego miłośnika zdrowego i aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest to również wspaniała forma wypoczynku dla rodzin z dziećmi. Na terenie kompleksu do dyspozycji naszych gości jest basen kąpielowy o olimpijskich wymiarach 20x50 m i głębokości od 120 do 180 cm wraz ze słupkami startowymi. Dla maluchów przygotowaliśmy zespół brodzików o głębokości 30 cm, 44 cm, 70 cm oraz 100 cm z dodatkową atrakcją w postaci parasola wodnego. Natomiast świetną zabawą dla każdego, bez względu na wiek jest zjeżdżalnia o długości 62 m oraz „rwąca rzeka” o głębokości 124 cm. Chwilę relaksu dostarczą nam hydromasaże szyi i karku. Kompleks „Czarna Góra”, to nie tylko wodne atrakcje. Dzieci w wieku od 3 do 10 lat mogą korzystać z nowoczesnego placu zabaw. Do dyspozycji odwiedzających jest także zaplecze sportowe:
- boisko do piłki siatkowej o nawierzchni typu tartan
- boisko do koszykówki o nawierzchni typu tartan
- boisko do siatkówki plażowej
- stół do tenisa stołowego
- Minigolf – 18 pól z różnorodnymi i finezyjnymi przeszkodami o zróżnicowanym poziomie trudności
Do dyspozycji naszych gości jest także budynek zaplecza z szatniami, prysznicami i toaletami, wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz gastronomia. Dla Waszej wygody i dobrego samopoczucia wyznaczyliśmy na terenie kompleksu basenowo-rekreacyjnego „strefę czystą” gdzie zabronione jest m.in. palenie tytoniu.

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Wc
WC
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg