WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

Highway Club

Lokale » KLUB, PUB, DYSKOTEKA

woj. śląskie
Katowice , 40-032
Sienkiewicza 28

telefon: 501484038, 605419909

www.highwayclub.pl

.
Cena: od 5zł do 30zł
wyślij wiadomość
Godziny otwarcia:
pn-nd 12:00 - 0:00
Ilość miejsc: 100
Akceptujemy karty płatnicze: Tak
Miejsca dla dzieci: Nie
Miejsca dla niepełnosprawnych: Nie
Przestrzeń na wolnym powietrzu: Tak
Parking: Tak
Dobre na: Kolacje, Obiady, Przekąski, Śniadania
Dostawa do domu: Nie
Dania na wynos: Tak
Obsługa przez kelnera: Nie
Możliwość rezerwacji: Nie
Catering: Nie
Alkohol: Drinki, Piwo, Wino
Serwujemy dania kuchni: amerykańska, polska, wegańska, wegetariańska
Specjalność lokalu: kuchnia bezglutenowa i koncerty na żywo

Opis

Życie jest podróżą pełną przygód i niespodzianek, rozstań i spotkań. W tej podróży czekają nas nieoczekiwane wypadki i fascynujące odkrycia. Spotkamy osoby które staną się dla nas bardzo szczególne i takie które pozostawią jedynie smutek lub tęsknotę. Taka jest nasza aktualna podróż: pełna wyzwań, marzeń, fantazji, pragnień, odkryć i pożegnań… Ale nigdy powrotów. Wielka tajemnica naszego życia polega na tym by nieustannie kontynuować podróż. Wszystkich podróżujących zapraszamy do Highway club, wyjątkowego miejsca w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Usytuowany w sercu miasta klub zaprasza na spotkanie za sztuką, muzyką, tańcem i zabawą.

Przeżyjecie z nami ANIELSKIE DNI promujące eco-healthy-lifestyle i DEMONICZNE NOCE z szaloną zabawą do białego rana. Proponujemy sobotnie koncerty najznakomitszych artystów światowej i rodzimej estrady, niedzielne spotkania z kinem i muzyką filmową, studencki poniedziałek, wtorkowe jam session, podróż śladami kultur świata w każdą środę, oraz czwartkowe Voice of your way czyli karaoke w najlepszym wydaniu a także piątkowe eventy. Zapraszamy również do odkrywania nowej rzeczywistości w ramach spotkań z literaturą prezentującą nowy paradygmat w nauce i sztuce. Highway oferuje bezpłatną czytelnię dobrej literatury i wybitnych dzieł XXI wieku, które odkryją przed Wami tajemnice symboli ukrytych w naszym repertuarze. Zachęcamy także do zapoznania się z naszym autorskim menu łączącym walory kulinarne i estetyczne z najnowszymi trendami dietetyki.

Ta fascynująca podróż to także swego rodzaju autostrada do przeszłości bowiem wyruszycie w nią zabytkowymi samochodami, pojazdami z duszą, których elementy składają się na wystrój lokalu. Highway club to również siedziba Śląskich Zlotów Pojazdów Zabytkowych – największej imprezy retro-motoryzacyjnej odbywającej się na Śląsku.

Na miejscu
Parking
Parking
Organizujemy
Sylwester
Bale sylwestrowe
Bankiety
Bankiety
Dancing_dysko
Dancingi/dyskoteki
Imprezy_firmowe
Imprezy firmowe
Koncerty
Koncerty
Konferencje
Konferencje
Szkolenia
Szkolenia
Transmisje_sportowe
Transmisje z wydarzeń sportowych
Wesela
Wesela
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg