WolneDni.pl - Noclegi, kwatery, hotele, apartamenty, domki letniskowe, agroturystyki od morza po góry.

OW Beskidy Park

Noclegi » OŚRODEK WYPOCZYNKOWY

woj. śląskie
Bielsko-Biała , 43-300
Aleja Armii Krajowej 316

telefon: 660758361

http://www.beskidypark.pl/

.
Cena: od 60zł do 105zł
wyślij wiadomość
Ośrodek wypoczynkowy OW Beskidy Park 1 Ośrodek wypoczynkowy OW Beskidy Park 2 Ośrodek wypoczynkowy OW Beskidy Park 3 Ośrodek wypoczynkowy OW Beskidy Park 4 Ośrodek wypoczynkowy OW Beskidy Park 5 Ośrodek wypoczynkowy OW Beskidy Park 6
Rodzaje pokoi: 1-osobowe 2-osobowe 3-osobowe 4-osobowe apartamenty

Miejsc noclegowych ogółem: 100

Opis

W sercu Beskidów

Położenie to jeden z powodów, dla których decydujemy się na wybór danego Ośrodka Wypoczynkowego. Podczas wypoczynku bardziej niż na co dzień doceniamy piękne widoki za oknem, czyste powietrze, bliskość atrakcyjnych miejsc. Lokalizacja Parku Beskidy jest pod tym względem naprawdę wyjątkowa. Ośrodek usytuowany jest u podnóża dwóch szczytów: Szyndzielni i Dębowca, i wkomponowany w malowniczą ścianę zieleni. Trudno o lepsze warunki do wypoczynku i regeneracji sił. Bliskość gór sprzyja również aktywnym formom spędzania wolnego czasu, zarówno w lecie jak i w zimie. W granicach miasta znajduje się bowiem kilkanaście szlaków górskich różnej trudności i 9 tras narciarskich.
Więcej niż Ośrodek Wypoczynkowy

Elastyczność i myślenie niestandardowe to wyznaczniki rozwoju. Bacznie staramy się zatem wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Dla rodzin przygotowaliśmy pokoje studyjne 2 plus 3, które wypoczynek łączą z domową, przyjazną atmosferą. Firmom udostępniamy salę konferencyjną z pełnym zapleczem oraz całodniowym wyżywieniem. Z przyjemnością organizujemy ponadto imprezy rodzinne, firmowe i towarzyskie, na co pozwala nam zarówno sala, jak i restauracja mieszczące po 100 osób.
Magiczny wieczór

Bardzo zależy nam na tym, by goście czuli się u nas jak w swoim wymarzonym domu, gdzie wieczory spędza się w otoczeniu przyrody lub organizując wieczorki z przyjaciółmi. U nas ten sielankowy obrazek jest jak najbardziej realny. Na naszym tarasie widokowym, z którego rozciąga się bajeczny widok na szczyt góry Szyndzielnia, odbywają się wieczory integracyjne przy grillu, blasku pochodni i akompaniamencie kapeli góralskiej.
Niespodzianki

W Ośrodku Wypoczynkowym Beskidy lubimy zaskakiwać naszych klientów. Szczególnie niskimi cenami i atrakcyjnymi rabatami. Dla osób, które odwiedzają nas częściej przygotowaliśmy specjalny prezent – piąty pobyt w Ośrodku gratis.

Pokoje

Przytulne wnętrza, komfortowe i funkcjonalne wyposażenie oraz przepiękne widoki na pobliskie szczyty górskie – to tylko niektóre z zalet pobytu w Ośrodku Wypoczynkowym Beskidy Park. Dysponujemy 62 pokojami różnej wielkości i ponad 100 miejscami noclegowymi. Każdy z pokoi posiada osobną łazienkę, telewizor, bezpłatne WI-FI oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Systematycznie staramy się podnosić standard poszczególnych pomieszczeń i wprowadzać nowe rozwiązania, wpływające na poprawę zadowolenia klientów. Dzięki windzie nie trzeba się martwić ciężkimi bagażami, ogólnodostępne pomieszczenia pozwalają na przechowanie bagażu czy nart, a do popołudniowego wypoczynku zachęca duży taras słoneczny. Specjalną ofertę przygotowaliśmy również z myślą o małżeństwach z dziećmi.

Na terenie obiektu
Bar
Bar
Bilard
Bilard
Bufet
Bufet
Grill
Grill
Kawiarnia
Kawiarnia
Parking
Parking
Plac_zabaw
Plac zabaw
Konferencje
Sale konferencyjne
Stok_narciarski
Stok narciarski
Wyposażenie pokoi
Internet
Internet
Ogrzewanie
Ogrzewanie
Prad
Prąd
Natrysk
Prysznic
Tv
TV
Umywalka
Umywalka
Wc
WC
Organizujemy
Sylwester
Bale sylwestrowe
Bankiety
Bankiety
Dancing_dysko
Dancingi/dyskoteki
Imprezy_firmowe
Imprezy firmowe
Konferencje
Konferencje
Kulig
Kuligi
Oboz_sport
Obozy sportowe
Ognisko
Ogniska
Szkolenia
Szkolenia
Wesela
Wesela
Miejscowości w regionie

Noclegi
w pobliżu

Dodaj nocleg

Atrakcje
w pobliżu

Dodaj nocleg

Lokale
w pobliżu

Dodaj nocleg